DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Hasan Can Kaya'nın sevgilisi kim? Konuşanlar Hasan can kız arkadaşı kim? İsmi nedir?

YouTube'da yayınlanmaya başlanan Konuşanlar programı ile milyonlarca kişi tarafından izlenen ve ardından Acun Ilıcalı'nın ücretli dijital platformuna transfer olan Hasan Can Kaya'nın özel hayatı da izleyenler tarafından merak ediliyor. Programda sıkça isim vermeden kız arkadaşından bahseden Hasan Can Kaya'nın sevgilisi kim? Hasan Can Kaya'nın sevgilisinin kim olduğunu merak eden hayranları internette Konuşanlar Hasan can kız arkadaşı kim? gibi soruları araştırmaya başladı. İşte Konuşanlar Hasan'ın kız arkadaşının ismi ve mesleği...

21.04.2021 09:37:37

Konuaşnlar programı ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Hasan Can Kaya'nın sevgilisi kim? Hasan Can Kaya'nın fanları internette bu sorunun yanıtını araştıryor. Konuşanlar programı ile milyonlarca kişi tarafından izlenen ve ardından Acun Ilıcalı'nın ücretli dijital platformuna transfer olan Hasan Can Kaya'nın sevgilisi kim? Programda sıkça isim vermeden kız arkadaşından bahseden Hasan Can Kaya'nın sevgilisi kim? Hasan Can Kaya'nın sevgilisinin kim olduğunu merak eden hayranları internette Konuşanlar Hasan can kız arkadaşı kim? gibi soruları araştırmaya başladı. İşte Konuşanlar Hasan'ın kız arkadaşının ismi ve mesleği...

Konuşanlar Hasan can kız arkadaşı kim?

Konuşanlar programı ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Hasan Can Kaya izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Önce Youtube kanalında Konuşanlar programına başlayan Hasan Can Kaya kısa süre içinde dikkatleri programına çekmeyi başardı. Yotube'da milyonlarca aboneye ulaşan Konuşanlar programı Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen'e geçti. Gösterilerinde sıklıkla kız arkadaşından bahseden Hasan Can Kaya izleyicilere Hasan Can Kaya'nın sevgilisi kim sorusunu sordurtuyor. Peki Konuşanlar Hasan can kız arkadaşı kim?

Konuşanlar Hasan Can Kaya'nın sevgilisi kim?

Hasan Can Kaya fanları ünlü sunucunun sevgilisini araştırmaya başladı. Binlerce kişi internette Konuşanlar Hasan Can Kaya'nın sevgilisi kim sorusuna yanıt aramaya başladı. İşte Konuşanlar Hasan Can Kaya'nın sevgilisi; Konulanlar Hasan Can Kaya'nın sevgilisinin ismi Sultan San'dır. Sultan San da Hasan Can gibi medya sektörünün içindedir. Sultan San pek çok programda ve yapımda yönetmenlik yapmıştı.r Sultan San bir süre de Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar'ın yönetmenliğini yapmıştı. Sultan San ayrıca Güldür Güldür Show, Güldüy Güldüy Show, 5er Beşer, Can Dostlar ve İnsanlar Alemi programlarının da yönetmen/yardımcı yönetmenliğini üstlenmiştir.

Hasan_Can_Kayanın_sevgilisi_kim_Sultan_San_kimdir (1)

Sultan san kimdir?

Sultan San medya sektöründe yönetmen/yardımcı yönetmen olarak birçok yapımda ve programda görev aldı. Sultan San şu sıralar ünlü sunucu Hasan Can Kaya ile birlşktedir. Sultan San genellikle BKM yapımı projelerde görev almıştır. 

Sultan San görev aldığı yapımlar:

Güldür Güldür Show

Güldüy Güldüy Show

5er Beşer

Can Dostlar

İnsanlar Alemi

Şöhret dizisi

Hasan_Can_Kayanın_sevgilisi_kim_Sultan_San_kimdir (2)

Hasan Can Kaya'dan Sultan San açıklaması

Hasan Can Kaya yaptığı bir ropörtajında Konuşanlar projesinin hayata geçmesinde kız arkadaşı Sultan San'ın etkisinden bahsetti. Kaya açıklamasında şunlara değindi: "Sultan'ın ısrarıyla benim yazdığım diğer projelerden birisi olan Konuşanlar'ı çekmeye karar verdik." 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş