SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAKORONAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKFOTOVİDEO

Birevim’e, “Yüksek Müşteri Memnuniyeti” Ödülü

Birevim Genel Müdürü Mahir Orak, bu ödüllerin Birevim kadar, fikri ve eser hakları kendilerine ait olan, “Birlikte Tasarruf Finansmanı” modeline de verildiğinin altını çizdi

Birevim’e, “Yüksek Müşteri Memnuniyeti” Ödülü
7.3.2020 22:07:10

Sosyal Finans yaklaşımı ve Birlikte Tasarruf yöntemi ile milyonlarca insanın hayallerini gerçekleştirmek için çalışan Birevim; geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da, kusursuz müşteri deneyimi yaşatan markaların belirlendiği “Şikayetvar.Com”un, “A.C.E Awards” ödüllerinden 2 ayrı ödülle döndü.

Böylece, 3.5 yıllık BİREVİM firması, 2 tanesi üst üste A.C.E. Awards, 14 tanesi Stevie Awards olmak üzere toplam 21 ödüle ulaştı. Bu ödüller Birevim'in, sektöre ve ülkeye kazandırdığı özgün ve sürdürülebilir “Birlikte Tasarruf Finansmanı” modelinin küresel çapta tescili anlamına geliyor.

“Özgün modelimizin tescili”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Birevim Genel Müdürü Mahir Orak, bu ödüllerin Birevim kadar, fikri ve eser hakları kendilerine ait olan, “Birlikte Tasarruf Finansmanı” modeline de verildiğinin altını çizerek; “Ödüller, elbette onurlandırıcı. Ancak asıl ödül, esas mesele, hayallerine vesile olduğumuz insanların yüzündeki o güven ve mutluluk. Sektörümüzün Müşteri Memnuniyeti ödüllü tek firmasıyız. Ödüllerin, özellikle müşteri memnuniyeti konusunda özgün modelimizin başarısını tescil eder nitelikte olması bizi ayrıca motive ediyor. Asla unutmamak gerekiyor ki, ülkemizin ve insanımızın kalkınması; hem bireysel hem de ulusal tasarruf oranlarımızın artırılmasından geçiyor.” dedi.

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR