DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kerem Bürsin ne dedi? Kerem Bürsin neden TT oldu?

Kerem Bürsin ne dedi? Twitter'da oyuncu Krem Bürsin'e tepki yağarken destek mesajları da geldi. Krem Bürsin açıklamasında 'Bu kafelere gidiyorsunuz ya maskelerinizi çıkıyorsunuz ya af edersiniz de salaksınız. I'am sorry! Salaksınız! Ailenizi ve insanları bir düşünün! ' dedi. Olay sonrası binlerce kişi Bürsin'e destek verdi. Ancak açıklamayı eleştirenler de oldu. Özellikle Twitter'da Bürsin'in açıklamaları sonrası binlerce twit atıldı. Twitter'da #haddinibilkerembürsin etiketi ile binlerce kişi mesaj attı. Peki ama Kerem Bürsin neden TT oldu?

07.04.2021 15:43:54

Kerem Bürsin ne dedi? Twitter'da oyuncu Krem Bürsin'e tepki yağarken destek mesajları da geldi. Krem Bürsin açıklamasında "Bu kafelere gidiyorsunuz ya maskelerinizi çıkıyorsunuz ya af edersiniz de salaksınız. I'am sorry! Salaksınız! Ailenizi ve insanları bir düşünün! " dedi. Olay sonrası binlerce kişi Bürsin'e destek verdi. Ancak açıklamayı eleştirenler de oldu. Özellikle Twitter'da Bürsin'in açıklamaları sonrası binlerce twit atıldı. Twitter'da #haddinibilkerembürsin etiketi ile binlerce kişi mesaj attı. Peki ama Kerem Bürsin neden TT oldu?

Kerem Bürsin ne dedi?

Bu kafelere gidiyorsunuz ya maskelerinizi çıkıyorsunuz ya afedersiniz de salaksınız. I'am sorry! Salaksınız! Ailenizi ve insanları bir düşünün! dedi. Olay sonrası binlerce kişi Kerem Bürsin'e destek mesajı attı. Destek mesajlarının yanında Kerem Bürsin'e tepki verenler de oldu. Binlerce kişi Twitter'da Kerem Bürsin'i eleştiren mesajlar attı. Peki Kerem Bürsin ne dedi? Kerem Bürin neden TT oldu? 

Kerem Bürsin kimdir?

Kerem Bürsin (d. 4 Haziran 1987, İstanbul), Türk oyuncudur.

Hollywood-Türk yapımlarında İngilizce, Türkçe çift dille oyunculuk yapmaktadır.

Bürsin Kanal D'de yayınlanan "Güneşi Beklerken" adlı dizide aynı ismi paylaştığı "Kerem Sayer" ve son bölümlerde ortaya çıkan yüzü deforme ikizi "Güneş Sayer" rolleriyle tanınmıştır.[1] Çağan Irmak filmi Unutursam Fısılda'da müzisyen Erhan'ı canlandırdı. Şeref Meselesi dizisinde "Yiğit Kılıç" karakterini canlandırmıştır ve aynı karakterle "Ulan İstanbul" dizisinde konuk oyuncu olmuştur. Yapımcı Roger Corman'ın Sharktopus ve Palace of the Damned televizyon filmlerinde, bazı bağımsız filmlerde ve kısa filmlerde rol aldı.

Bürsin, İskoçya (Edinburg), Endonezya (Medan, Cakarta), Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dabi, Dubai), Türkiye (Ankara, İstanbul), Malezya (Kuala Lumpur), ABD (Teksas, Boston, Los Angeles) gibi ülkelerde yaşadı. 1999'da 12 yaşındayken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşti.

Üniversite eğitimini oyunculuk üzerine alarak Emerson College'ın pazarlama iletişimi bölümünden mezun oldu. ABD genelindeki liseler arası tiyatro yarışmasında en iyi erkek oyuncu seçildi. 9 Eylül 2013'te yayınlanan sosyal mesajlaşma uygulaması Line'ın reklam filminde rol almıştır. Ayrıca[8] Güneşi Beklerken dizisindeki rol arkadaşı Hande Doğandemir ile birlikte Lipton reklamında oynadı ve Ocak 2015'te ise Mavi Jeans'in reklam yüzü oldu. Markanın diğer bir yüzü Serenay Sarıkaya ile birlikte Türkiye'nin ilk snapchat röportajını gerçekleştirdiler ve daha sonrasında beraber reklam filminde #1jean1tişört etiketi ile rol aldılar. İkili reklamda Maroon5'ın This Love şarkısını seslendirdi. Çiftin ikinci reklam filmleri 2015 Eylül'de #yepyenibirjean etiketi ile gerçekleşti. 2016'da Serenay Sarıkaya ile birlikte üçüncü reklam filminde #yaşasınmavi etiketi ile rol aldılar. 2016 Ağustos'ta Kerem Bürsin'in Mavi Jeans markasıyla anlaşması son bulmuştur.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş