DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sadakatsiz 25. bölüm full HD izle | Sadakatsiz son bölüm full takılmadan izle

Sadakatsiz 25. bölüm full HD izle | Kanal D ekranlarında yayınlandığı akşam milyonları ekran başına kilitleyen Sadakatsiz dizisi 25. bölümü ile yine reytinglerde üst sıralarda yer aldı. Dizinin son bölümünü televizyondan izleyemeyenler internetten Sadakatsiz 25. bölüm full izleme nasıl yapılır diye araştırmaya başladı. Sadakatsiz son bölüm full HD takılmadan izleme detayı haberimizde olacak. İşte Sadakatsiz 25. bölüm full HD tek parça izleme linki...

08.04.2021 17:05:52

Yayınlandığı günden itibaren soluksuzca izlenen Sadakatsiz 25. bölümü ile yine izleyenleri ekran başına bağladı. Derin'in kaybolması ile yeni bir serüvene giren dizide Derin'in durumu herkes tarafından merak ediliyor. 24. bölümünde Derin'e benzer bir kadının cesedinin bulunduğu haberi ile sonlanmıştı. Peki Sadakatsiz 25. bölümünde ne olacak?

Kanal D'de her çarşamba akşamları yayınlanan Sadakatsiz dizisinin 7 Nisan Çarşamba yayınlanan 25. bölümünü yine izleyiciler heyecanlı bir şekilde izledi. Sadakatsiz 25. bölüm full HD izlemek şsteyenler de internetten araştırmaya başladı. Sadakatsiz 25. bölüm full HD izleme linki aşağıda paylaşıldı.

SADAKATSİZ 25. BÖLÜM ÖZETİ

Sadakatsiz 25. bölümde ana konu yine Derin'in ortada kaybolması ile yşananlar oluşturdu. Derin gerçekten kayıp mı oldu yoksa Asya ve Volkan'dan intikam almak için kendisini kaybolmuş olarak mı gösteriyor. İzleyiciler bu soruyu sık sık souyordu. Ancak 25. bölüm son sahnesinde Derin'in elleri ve ayakları bağlı halde görülmesi Derin'in gerçekten kaçırıldığını ortaya çıkardı.  Sadakatsiz 25. bölümde Volkan, Derin'i bulmak için kendi yöntemlerini kullanıyor. Asya ise Derin'in ortadan kaybolmasıyla okların kendine dönmesi nedeniyle pskolojik olarak zor günler yaşamaya başladı. Sadakatsiz son bölümde Derin'in durumu yine belirsizliğini korudu. 

DERİN'İN HASTANE KAYITLARINDA ŞOK GERÇEK

Derin ile ilgili tüm bilgileri isteyen polisler Derin'in hastane kayıtlarında şok gerçeği öğrenir. Derin hamile mi? Derin'in hamile olduğunu gösteren rapor izleyenleri şaşırttı.

SADAKATSİZ HANGİ KANALDA SAAT KAÇTA YAYINLANIYOR

Sadakatsiz dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Dizi her çarşamba akşamları yayınlanıyor.

SADAKATSİZ KONUSU

Doktor Asya (Cansu Dere),kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır.
Dizide Doktor olarak çalışan ve mutlu bir evliliği olan kadın bir gün eşinin atkısında bir saç teli bulur ve bu durumdan şüphelenir. Kadın bu saç telinin kime ait olabileceğini araştırmaya başlar. Bir süre sonra kocasından şüphelendiği için kendisini suçlamaya başlayan kadın daha sonra kocasının gerçekten de kendisini aldattığını öğrenir ve bununla yüzleşmek ve baş etmek zorunda kalır. Üstelik aldatıldığı kadın kocasının iş arkadaşının kızıdır ve kız hamiledir.

SADAKATSİZ DİZİSİ ORİJİNALİ NEDİR?

Sadakatsiz dizi içerik olarak Türk ürünü değildir. Dizi BBC One kanalında 2015 yılında yayınlana Doctor Foster dizisinden uyarlanmıştı. Dizinin Güney Kore uyarlamasının ismi ile The World of The Married'dir. Dizinin 2020 yılında JTBC kanalında yayınlanan lisanslı versiyonu da bulunuyor.

SADAKATSİZ OYUNCULARI

Cansu Dere: Asya Arslan
Caner Cindoruk: Volkan Arslan
Melis Sezen: Derin Güçlü
Eren Vurdem: Mert Gelik
Yeliz Kuvancı: Bahar Gelik
Olcay Yusufoğlu: Serap Şenlik
Nazlı Bulum: Nil Tetik
Gözde Seda Altuner: Gönül Güçlü
Emir Taro Tekin: Selçuk Dağcı
Alp Akar: Ali Arslan

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş