SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAKORONAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKFOTOVİDEO

YKS sınavı ne zaman yapılacak? YKS ertelendi mi?

YKS ertelendi mi? YÖK'ten yapılan son dakika açıklamasına göre YKS sınavı ertelendi. Peki YKS sınavı ne zaman yapılacak. YÖK Başkanı Yekta Saraç açıklamasında 'YKS 25-26 Temmuz'da yapılacak' dedi. ? Milyonlarca öğrenci üniversitelerde tatil uzatıldı mı dye soruyor. YÖK'ten gelen son dakika açıklamasına göre üniversitelerde tatil uzatıldı. Üniversite öğrencileri eğitimlerine uzaktan eğitim yöntemiyle devam edecek.

YKS sınavı ne zaman yapılacak? YKS ertelendi mi?
26.3.2020 13:22:42

YKS ertelendi mi? YÖK'ten yapılan son dakika açıklamasına göre YKS sınavı ertelendi. Peki YKS sınavı ne zaman yapılacak. YÖK Başkanı Yekta Saraç açıklamasında "YKS 25-26 Temmuz'da yapılacak" dedi. ? Milyonlarca öğrenci üniversitelerde tatil uzatıldı mı dye soruyor. YÖK'ten gelen son dakika açıklamasına göre üniversitelerde tatil uzatıldı. Üniversite öğrencileri eğitimlerine uzaktan eğitim yöntemiyle devam edecek. 

YÖK'TEN FLAŞ AÇIKLAMA

YÖK Başkanı Yekta Saraç, "Bu sene bahar dönemi eğitim öğretim sürecini sadece uzaktan eğitim, açık öğretim ve dijital öğretimle sürdürmeye karar verdik. Uzaktan eğitim, açıköğretim ve dijital öğretimle sunulamayacak program, ders ve uygulamalı dersler yaz aylarında tamamlanacak" dedi.

YKS SINAVI ERTELENDİ Mİ?

YKS'yi ise sorulacak sorular ile ilgili, MEB ile uyum içinde şekillenecektir. Sınava girecek öğrencilerimiz rahat olsunlar. Daha önce gerçekleştirdiğimiz sınavlar gibi olacak ve YKS 25-26 Temmuz'da yapılacak. 

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR