DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İsmail Balaban'ın nişanlısı kim? Gamze Atakan kimdir? Survivor İsmail'in eski nişanlısı kim?

İsmail Balaban'ın nişanlısı kim? TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'ın başarılı yarışmacısı İsmail Balaban annesi telefon konuşmasında 'O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada' dedi. İzleyiciler de İsmail Balaban'ın nişanlısı kim sorusunu soramaya başladı. İsmail Balaban'ın nişanlısının adının Gamze Atakan olduğu iddia edildi. Peki Gamze Atakan kimdir? Survivor İsmail'in eski nişanlısı kim?

28.04.2021 13:01:24

Survivor tutkunları şu sıralar İsmail Balaban'ın nişanlısı kim sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor'ın başarılı yarışmacısı İsmail Balaban annesi telefon konuşmasında "O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada" dedi. İzleyiciler de İsmail Balaban'ın nişanlısı kim sorusunu soramaya başladı. İsmail Balaban'ın nişanlısının adının Gamze Atakan olduğu iddia edildi. Peki Gamze Atakan kimdir? Survivor İsmail'in eski nişanlısı kim?

İsmail Balaban'ın nişanlısı kim? 

Survivor'ın başarılı yarışmacılarından ve finalist olmasına kesin gözüyle bakıan İsmail Balaban iletişim ödülünde annesi ile konuşurken acı gerçeklerle karşılaştı. Survivor İsmail annesi ile konuşmasında gözyaşlarını tutamadı. Annesi İsmail'e nişanlısı ile ilgili "Oğlum, senin bırakıp gittiğin gibi değilmiş hiçbir şey burada. O senin bıraktığın gittiğin kız değilmiş oğlum, sen bilirsin" dedi. Survivor hayranları da İsmail Balaban'ın nişanlısı kim? sorusunu sornaya başladı. Survivor İsmail'in eski nişanlısı kim?

Gamze Atakan kimdir?

Survivor İsmail'in nişanlısının Gamze Atakan adında genç bir kız olduğu iddia edildi. Survivor'da yaşanan gelişmeler üzerine şu sıralar Gamze Atakan kimdir? sorusu internette araştırılıyor.  Gelen bilgilere göre Gamze Atakan ile İsmail Balaban 2020 yılında nişanlandı. Gamze Atakan ve İsmail Balaban çiftinin nişan yüzüklerini Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi taktı. İsmail Balaban, yarışma boyunca sıkça nişanlısından bahsetti ve yarışma sonrasında evleneceklerini ifade ediyordu.Gamze Atakan'ın nişan atmasına neden olan konunun detaylarına ise şu ana kadar ulaşılamadı.

İsmail Balaban ile Annesi arasında geçen diyalog

Annesinin sözleri karşısında ünlüler takımı yarışmacıları şoke olurken, İsmail'in annesi sözlerini şöyle sürdürdü;

Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada. Annesi ile yaptığı telefon konuşması sonrası büyük şaşkınlık yaşayan İsmail neler olduğunu sorarken, annesi 4 aydır çok kötü olaylar yaşadığını dile getirdi. 

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş