DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kaderimin Oyunu dizisinin konusu ne?

STAR TV kanalının yeni yayın sezonunda yayınlanacak olan Kaderimin Oyunu dizisinin konusu meraklıları tarafından araştırılıyor. Peki, Kaderimin Oyunu dizisinin konusu ne? Oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

2 Ay Önce
2021-12-03 16:20:36

Yeni yayın sezonun açılmasıyla beraber birçok kanalın dizi projesi televizyon ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün, yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak'ın üstlendiği, senaryosunu Gül Abus Semerci'nin kaleme aldığı Star TV'nin Kaderimin Oyunu dizisinin konusu ve yayın tarihi seyirler tarafından araştırılıyor. İşte haberin detayları…

STAR TV Kaderimin Oyunu dizisinin konusu ne?

Genç yaşında anne olup iki çocuğuyla hayat mücadelesi veren, tüm yoksunluğuna ve sıkıntısına rağmen kendini çocuklarının mutluluğuna adayan, onlara hem anne hem de baba olan Asiye'nin hayatı, başına gelen felaketle tepetaklak olur. Çocuklarıyla beraber dönüşü olmayan bir yolculuğa sürüklenen Asiye'nin yolu, uzun yıllar yurt dışında hiç tanımadığı bir yabancı olan Mahir ile kesişir. Mahir'in yardımıyla Demirhan konağına sığınan Asiye ve çocukları için bu bir kurtuluş değil, kaderin kötü bir oyunudur.

Kaderimin Oyunu oyuncuları kimlerden oluşuyor?

Öykü Karayel - Asiye

Akın Akınözü - Cemal

Sarp Apak - Mahir

Meriç Aral - Helin

Esra Dermancıoğlu - Zahide

Müfit Kayacan - Harun

Ülkü Duru - Nedret

Kaan Çakır - Raci

Iraz Akçam -

Yıldırım Özcan -

Yeşim Gül Onur Bilge -

Ayça Koptur –

Kaderimin Oyunu ne zaman yayınlanıyor?

STAR TV ekranlarında yeni başlayacak olan Kaderimin Oyunu dizisi 3 Aralık Cuma akşamı seyircisiyle buluşacak.

 

  .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş