SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

TRT EBA TV 9. sınıf uzaktan eğitim 2. hafta ders programı hangi dersler var?

TRT EBA TV 9. sınıf uzaktan eğitim 2. hafta ders programı hangi dersler var? Koronavirüs salgını önlemleri kapsamında uzaktan eğitimin 30 Nisan'a kadar uzatılmasına karar verilmişti. Karar açıklanınca milyonlarca öğrenci de EBA TV uzaktan eğitim yeni ders programında hangi dersler var? diye sormaya başladı. Okullar tatil edilince Türkiye'deki milyonlarca öğrenci EBA ve TRT EBA TV üzerinden eğitimlerine devam ediyordu. Peki EBA TV yeni ders programı 2. hafta açıklandı mı belli oldu mu?

TRT EBA TV 9. sınıf uzaktan eğitim 2. hafta ders programı hangi dersler var?
27.3.2020 17:25:33

TRT EBA TV 9. sınıf uzaktan eğitim 2. hafta ders programı hangi dersler var? Koronavirüs salgını önlemleri kapsamında uzaktan eğitimin 30 Nisan'a kadar uzatılmasına karar verilmişti. Karar açıklanınca milyonlarca öğrenci de EBA TV uzaktan eğitim yeni ders programında hangi dersler var? diye sormaya başladı. Okullar tatil edilince Türkiye'deki milyonlarca öğrenci EBA ve TRT EBA TV üzerinden eğitimlerine devam ediyordu. Peki EBA TV yeni ders programı 2. hafta açıklandı mı belli oldu mu?

Okul tatilinin yani uzaktan eğitimin koroanvirüs salgını tedbirleri kapsamında uzatıldığının açıklanması ile milyonlarca öğrenci de EBA üzerinden ders programlarını merak etmeye başladı. TRT EBA üzerinden ders gören öğrenciler ve öğrenci velileri yeni ders programını öğrenmek istiyor. Peki EBA TV uzaktan eğitim yeni ders programında hangi dersler var? TRT EBA TV 9. sınıf ikinci hafta uzaktan eğitim ders programı hangi dersler var? 10. sınıf ders programı TRT EBA TV dersleri ne zaman başlayacak? TRT EBA TV 1. sınıf uzaktan eğitim ikinci hafta ders programı hangi dersler var? TRT EBA TV uzaktan eğitim yeni ders programı belli oldu mu? İlkokul-lise- ortaokul, İkinci ve üçüncü hafta EBA TV uzaktan eğitim ders programında hangi dersler var?, 2. sınıf TRT EBA TV uzaktan eğitim ders programı, EBA 2. ve 3. hafta uzaktan eğitim ders programları ve içeriği neler?

TATİL 30 NİSAN'A KADAR UZATILDI

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un yaptığı ortak açıklamada okul tatilinin 30 Nisan'a kadar uzatıldığını duyurdu. 23 Mart'ta başlayan ve Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden yapılan uzaktan eğitim sistemi 30 Nisan 2020 tarihine kadar devam edecek. Öğrenciler online olarak eğitimlerini EBA ve TRT EBA Tv üzerinden almayı sürdürecek.

EBA TV YENİ DERS PROGRAMI BELLİ OLDU MU?

EBA_İLKOKUL_DERS_PROGRAMI_3

EBA_ORTAOKUL_DERS_PROGRAMI (2)_3

EBA_LİSE_DERS_PROGRAMI_3

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR