Tatil uzatıldı mı? Uzaktan eğitim devam edecek mi?

Tatil uzatıldı mı? Koronavirüs salgını nedeniyle tatil edilen okullarla ilgili bugün kritik bir karar daha alındı. Bilim Kurulu Toplantısı sonrası açıklama yapan Ziya Selçuk 'Okul tatili uzatıldı mı' sorusuna açıkalmalarıyla yanıt verdi. Bakan Selçuk tatil uzatıldı dedi. Peki okullarda tatil ne zamana kadar uzatıldı? Ziaya Selçuk yaptığı son dakika açıklamasında okullarda tatilin 30 Nisan tarihine kadar uzatıldığını duyurdu.

2020-03-25 19:11:33

Tatil uzatıldı mı? Koronavirüs salgını nedeniyle tatil edilen okullarla ilgili bugün kritik bir karar daha alındı. Bilim Kurulu Toplantısı sonrası açıklama yapan Ziya Selçuk "Okul tatili uzatıldı mı" sorusuna açıkalmalarıyla yanıt verdi. Bakan Selçuk tatil uzatıldı dedi. Peki okullarda tatil ne zamana kadar uzatıldı? Ziaya Selçuk yaptığı son dakika açıklamasında okullarda tatilin 30 Nisan'a kadar uzatıldığını duyurdu.

TATİL UZATILDI MI?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Bilim Kurulu Toplantısı sonrası yaptığı son dakika açıklamasında tatil uzatıldı mı sorusuna yanıt verdi. Bakan Selçuk açıklamasında "tatil uzatıldı" dedi. Peki tatil ne zamana kadar uzatıldı? 

OKULLAR NE ZAMANA KADAR TATİL EDİLDİ?

Seulçuk yaptığı son dakika açıklamasında okulların ne zamana kadar tatil edildiğini açıkladı. Bakan Ziya Selçuk okullar 30 Nisan'a kadar tatil edildi dedi.

UZAKTAN EĞİTİM DEVAM EDECEK Mİ?

Tatilin uzatılması kararının açıklanamsından sonra binlerce kişi uzaktan eğitim devam edecek mi diye sormaya başladı. Uzaktan eğitim ikinci haftasında devam edecek. Eğitimler EBA,  TRT EBA TV üzerinden devam edecek.

TOPLANTI 13:30'DA BAŞLAMIŞTI

Corona virüsü Bilim Kurulu Toplantısı bugün 13:30'da başlayacak. 19:15'de Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk okulların tatil edilip edilmemesi kararını açıklaması bekleniyordu. 

 

YORUMLAR (0)