SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAKORONAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKFOTOVİDEO

BİREVİM’den, Erzurum randevusu

BİREVİM; yeni evlenecek çiftlerin hayallerine çözüm olmak amacıyla, “DOĞU ANADOLU EV'leniyoruz” fuarında yerini aldı

BİREVİM’den, Erzurum randevusu
13.3.2020 14:41:20

“Birlikte Tasarruf Finansmanı” modeliyle, hem sektörüne yön veren hem de farklı sektörlere bu özgün modeli taşıyan BİREVİM; yeni evlenecek çiftlerin hayallerine çözüm olmak amacıyla, “DOĞU ANADOLU EV'leniyoruz” fuarında yerini aldı. 

“Tüyap Erzurum-Recep Tayyip Erdoğan Fuar Merkezi”inde düzenlenen fuar, 15 Mart 2020 tarihinde sona erecek. Firma bu kapsamda bu sene içinde, “İstanbul-Evlilik Dünyası Fuarı”, “Eskişehir Ev'leniyoruz Fuarı” ve “Trabzon-Zorlu Evlilik Günleri Fuarı” etkinliklerinde, özgün modelini yeni evlenen genç çiftlere tanıttı.

Birevim Pazarlama Müdürü Didem Sübar Özdemir, bu fuarın, bu yıl içinde katıldıkları dördüncü evlilik fuarı olduğuna dikkat çekerek; “İstanbul-Evlilik Dünyası Fuarı”, “Eskişehir Ev'leniyoruz Fuarı” ve “Trabzon-Zorlu Evlilik Günleri Fuarı” etkinliklerinde, özgün modelimizi yeni evlenen genç çiftlere tanıttık ve oldukça güzel geri dönüşler aldık. “ dedi.

115 bini aşkın Erzurumlu aileye ulaşıldı

2017 yılı Aralık ayından bu yana faaliyet gösteren Erzurum şubelerinde, 10 kişilik kadro ve BİREVİM'e ait tasarruf finansmanı modeliyle hizmet verdiklerini belirten Sübar, şunları söyledi: “Bu süre içinde Erzurumluların bize olan ilgisi yoğun oldu. Şimdiye kadar Erzurum'da 115 binin üzerinde aileye ulaştık. Bu fuar ile, fikir ve eser hakları bize ait olan, özgün ve sürdürülebilir Birlikte Tasarruf Finansmanı modelini daha çok kişiye anlatmak istiyoruz. Birlikte Tasarruf Finansmanı modelimiz, sadece ev ve araba ihtiyaçlarını karşılamakla sınırlı değil; tüm finansman ihtiyaçlarında kullanılma özelliği taşıyor. Fuarın tüm katılımcılar için verimli geçmesini temenni ediyor ve evlilik yoluna adım atan çiftlerin, hayallerine biraz daha yaklaşmaları için vesile olmasını diliyorum.”

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR