SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Antalya koronavirüs vaka sayısı kaç? Antalya'da kaç kişiye corona virüs bulaştı?

Antalya koronavirüs vaka sayısı kaç? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'deki corona virüs vakalarının ve ölümlerinin iller bazında dağılımını açıkladı. Memleketindeki corona virüs sayısını merak eden binlerce kişi de sorgulamaya başladı. Antalya'da kaç kişiye corona virüs bulaştı? Antalya corona virüs vaka sayısı kaç? Yapılan bilgilendirmede Antalya'da 3 Nisan itibari ile koronavirüs vaka sayısı 102 olarak açıklandı. Antalya'da corona ölüm oranı kaç? Antalya'da kaç kişiye korona bulaştı.

Antalya koronavirüs vaka sayısı kaç? Antalya'da kaç kişiye corona virüs bulaştı?
8.4.2020 18:37:11

Antalya koronavirüs vaka sayısı kaç? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'deki corona virüs vakalarının ve ölümlerinin iller bazında dağılımını açıkladı. Memleketindeki corona virüs sayısını merak eden binlerce kişi de sorgulamaya başladı. Antalya'da kaç kişiye corona virüs bulaştı? Antalya corona virüs vaka sayısı kaç? Yapılan bilgilendirmede Antalya'da 3 Nisan itibari ile koronavirüs vaka sayısı 102 olarak açıklandı. Antalya'da koroanvirüsten ölen sayısı kaç? Antalya korona vaka sayısı açıklandı mı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'de en çok görülün illeri bir bir açıkladı. Bakan Koca'nın basınla paylaştığı vaka sayısında her ilde koroanvirüs vakası görüldüğü ortaya çıktı. Peki Antalya'da koronavirüs vaka sayısı kaç? Antalya'da kaç kişiye koronavirüs bulaştı? İşte Antalya'daki koroanvirüs sayısı...

Antalya'da kaç koronavirüs vakası var?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı tabloya göre Antalya corona virüs salgınından en çok etkilenen illlerden biri. Antalya corona virüs vaka sayısı kaç? Antalya'da 3 Nisan itibari ile koronavirüs vaka sayısı 102 olarak açıklandı. 

Sağlık Bakanı Koca son rakamı paylaştı

Bakan Koca, corona virüs Kovid-19 tedavisi tamamlanarak taburcu edilen toplam kişi sayısının 1582, toplam test sayısının 228 bin 868'e, vaka sayısının ise 34 bin 109'a ulaştığını bildirdi. "Bir milyon yüz bini aşkın sağlık çalışanımız adına sizden şunu istiyorum, temastan kaçının, sosyal mesafeyi koruyun, izolasyon kuralını uygulayın. Bugünkü test sayımız 20 bin 23, bugünkü vaka sayımız 3 bin 892. Bugün 76 vatandaşımızı daha kaybettik. 256 vatandaşımız ise şifa buldu."

İstanbul, Ankara, İzmir, Körfez, Kocaeli, Sakarya, Zonguldak'ta koronavirüs vaka sayıları yüksek

Koca açıklamasında "Türkiye genelindeki dağılımda İstanbul, Ankara, İzmir, Körfez, Kocaeli, Sakarya, Zonguldak özellikle bu noktalarda yoğunluğun fazla olduğunu haritadan görmek mümkün." dedi.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR