DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

İstanbul'da tarım kredi kooperatifi marketi nerede? İzmir, Ankara Tarım Kredi marketleri adresleri

Son zamanlarda gıda ürünlerine gelen fahiş zamlar vatandaşın belini bükmüş durumda. Bu duruma çözüm olması için Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinin ülkede sayısı her geçen gün artıyor. Ürünleri daha ucuza almak isteyen vatandaşlar da İstanbul'da tarım kredi kooperatifi marketi nerede olduğunu merak ediyor. Peki İzmir, Ankara, İstanbul Tarım Kredi marketleri nerede var? Tarım Kredi marketleri ucuz mu? Tarım Kredi marketlerinde ne satılıyor?

9 Ay Önce
2021-04-01 12:25:22

Üst üste gelen faihş zamlardan bıkan vatandaşları rahatlatacak bir hamle geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyar tarım kredi kooperatifi marketlerinin sayısı arttırılmaya başlandı. Son olarak 205'inci ubesini Ankara'da açan Tarım Kredi Kooperatifi market sayısını 500'e kadar çıkarmayı hedefliyor. Tarim Kredi marketlerinden ucuza alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar da İstanbul'da tarım kredi kooperatifi marketi nerede? İzmir, Ankara Tarım Kredi marketleri adresleri belli mi? diye sormaya başladı. Peki Tarım Kredi marketleri ucuz mu? Tarım Kredi marketlerinde ne satılıyor?

İstanbul'da tarım kredi kooperatifi marketi nerede?

Milyonlara insanın yaşadığı İstanbul'da Tarım Kredi marketlerine ilgi her geçen gün artıyor. Özellikle dövizdeki yüselişi bahane bilerek gıda ürünlerine gelen fahiş zamlardan sonra Tarım Kredi marketleri vatadaşın radarına girmiş durumda. İstanbul'da Tarım Kerdi marketlerinden alış veriş yapmak isteyen vatandaşlar da İstanbul'da tarım kredi kooperatifi marketi nerede? sorusunu sormaya başladı.

İSTANBUL TARIM KREDİ MARKETLERİ ADRESİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul, İzmir, Ankara ve diğer iller için Tarım Kredi marketlerinin nerede olduğunu yukarıda verilen bağlantıya tıklayarak sorgulayabilirsiniz. 

Tarım Kredi marketleri ucuz mu?

Tarım Kredi marketlerinden alış veriş yapmayı düşünen müşteriler Tarım Kredi marketleri ucuz mu? sorusunu sormaya başladı. Bu sroruya Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği'nin Genel Müdürü Fahrettin Poyraz yaptığı şu açıklama ile cevap vermiş oldu: "Satışlarımızdan oldukça memnunuz, ilgi büyük. Piyasa fiyatlamalarının altında ürün satıyoruz. Örneğin, ayçiçek yağı fiyatı diğer marketlere göre yüzde 10 daha ucuz. Ayçiçek çekirdeğini kendimiz yağa dönüştürüyoruz" dedi.

Poyraz ucuzluk marketleri ve indirimlerle ilgili olarak "Mümkün olduğu kadar maliyetleri aşağıya çekip bir taraftan üreticiyi koruyup, diğer taraftan da tüketiciye en uygun fiyattan ürünü satıyoruz" diye konuştu.

Tarım Kredi Marketleri hangi illerde var?

Vatandaşlar Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinin hangi illerde olduğunu araştırmaya başladı. İşte Tarım Kredi Marketleri açılan iller;

tarım_kredi_marketleri_nerede_var

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş