SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Giresun koronavirüs vaka sayısı kaç? Giresun'da kaç kişiye koronavirüs bulaştı?

Giresun'da kaç kişiye Koronavirüs bulaştı? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün canlı yayında Türkiye'deki koronavirüs vakalarının ve ölümlerinin iller bazında dağılımını açıkladı. Memleketindeki koronavirüs sayısını merak eden binlerce kişi de sorgulamaya başladı. Peki Giresun'da kaç kişiye Koronavirüs bulaştı? Giresun Koronavirüs vaka sayısı kaç? Yapılan bilgilendirmede Giresun'da 1 Nisan itibari ile 61 corona virüs vakası görüldü. Giresun'da 1 kişi de koronavirüsten hayatını kaybetti.

Giresun koronavirüs vaka sayısı kaç? Giresun'da kaç kişiye koronavirüs bulaştı?
2.4.2020 12:13:09

Giresun koronavirüs vaka sayısı kaç? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca dün canlı yayında Türkiye'deki Koronavirüs vakalarının ve ölümlerinin iller bazında dağılımını açıkladı. Memleketindeki Koronavirüs sayısını merak eden binlerce kişi de sorgulamaya başladı. Peki Giresun'da kaç kişiye Koronavirüs bulaştı? , Yapılan bilgilendirmede Giresun'da 1 Nisan itibari ile 61 corona virüs vakası görüldü. Giresun'da 1 kişi de koronavirüsten hayatını kaybetti. Giresun'da kaç kişiye corona virüs bulaştı?

Giresun'da Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'de en çok görülün illeri bir bir açıkladı. Bakan Koca'nın basınla paylaştığı vaka sayısında her ilde koroanvirüs vakası görüldüğü ortaya çıktı. Peki Giresun'da kaç kişiye Koronavirüs bulaştı? Giresun Koronavirüs vaka sayısı kaç? İşte Giresun'daki koroanvirüs sayısı...

Giresun'da kaç koronavirüs vakası var?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı tabloya göre Giresun Koroanvirüs salgınından en az etkilenen illlerin başında geliyor. Giresun Koronavirüs vaka sayısı kaç? Giresun'da 1 Nisan itibari ile 61 kişide koronavirüs görüldü. Giresun'da 1 kişi de koronavirüsten hayatını kaybetti.

"Bugünkü vaka sayısı 2 bin 148"

Bakan Koca, son 24 saatte 14 bin 396 test yapıldığını belirterek, "Bugünkü vaka sayısı 2 bin 148. Bugün hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı 63. 333 hastamızın da iyileştiğini, taburcu edildiğini ayrıca söylemek istiyorum." bilgisini verdi. Bazı bilgilerin endişe verici olabildiğini belirten Koca, "Endişe verici olarak algılanmalıdır da. Fakat şu konuda içimiz rahat olmalı. Vakaları hızlı tespit gücümüz söz konusu. Bu tespitlerle virüs taşıyan hastaları izole ediyoruz. Toplumu koruyoruz." açıklamasında bulundu.

'Bütün illerimizde koronavirüs var'

Bakan Koca, virüsün görüldüğü illerin dağılımına ilişkinde tabloyu göstererek, bugüne kadar illerdeki dağılımı göstermediklerini söyledi.

Koca, sözlerine şöyle devam etti: "Bütün illerimizde artık bu virüsün olduğunu biliyoruz. O nedenle açıklamakta bir sakınca olmadığını düşünüyoruz. Burada görülen ön planda daha çok vakanın İstanbul olduğunu görüyoruz. İstanbul'daki vaka sayısı 8 bin 852, yüzde 60'lara yakın. Onu İzmir izliyor, 853 vaka, onu 712 vakayla Ankara, 584 vakayla Konya, 410 vakayla Kocaeli izliyor. En çok vaka görülen iller, İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Kocaeli, Isparta, Sakarya, Adana, Bursa ve Samsun."

Giresun'da kaç kişiye koronavirüs bulaştı?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı tabloya göre Giresun Koroanvirüs salgınından en az etkilenen illlerin başında geliyor. Giresun Koronavirüs vaka sayısı kaç? Giresun'da 1 Nisan itibari ile 61 kişide koronavirüs görüldü. 1 kişi ise salgın nedeniyle hayatını kaybetti.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR