SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Türksat ve IDC Türkiye, online etkinlik düzenleyecek

International Data Corporation (IDC) Türkiye ile Türksat stratejik iş birliğiyle düzenlenen 'Covid-19'un e-devlet hizmetlerine, Ulusal Bilişim Stratejilerine ve Siber Güvenliğe Etkisi' konulu online etkinlik, 16 Nisan 2020 tarihinde IDC Dijital Toplantı Platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Türksat ve IDC Türkiye, online etkinlik düzenleyecek
10.4.2020 14:07:02
International Data Corporation (IDC) Türkiye ile Türksat stratejik iş birliğiyle düzenlenen "Covid-19'un e-devlet hizmetlerine, Ulusal Bilişim Stratejilerine ve Siber Güvenliğe Etkisi" konulu online etkinlik, 16 Nisan 2020 tarihinde IDC Dijital Toplantı Platformu üzerinden gerçekleştirilecek.

Kamudan, özel sektörden ve STK'lardan birçok yönetici ve temsilcinin katılımıyla düzenlenen etkinlik, Türksat Tanıtım kanalından, Kablo İnfo kanalından ve Türksat youtube kanalından canlı olarak yayınlanacak. Etkinlikte, Covid-19 pandemi sürecinde e-Devlet Kapısı'nın işlevselliği, ulusal siber güvenlik stratejileri, yaşanan ekonomik gelişmeler, kriz yönetimi ve uzaktan çalışma kültürü, sürdürülebilir enerji kaynakları, veri odaklı hizmetlerin faydaları ve akıllı şehir inisiyatifleri gibi başlıklar uzmanlar tarafından değerlendirilecek.

Etkinliğe katılmak isteyenler, "http://idc.com/event/itsec2020ank" adresinden online olarak kayıt olabilecek.
GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR