DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Türkiye Basketbol 2. Ligi play-off

Türkiye Basketbol 2. Ligi play-off

7 Yıl Önce
2015-05-26 23:26:24
Türkiye Basketbol 2. Ligi play-off yarı finalinin ikinci maçında Sakarya Büyükşehir Belediyespor, Yeşilgiresun Belediyespor'u 78-67 yenerek, seride durumu 1-1 eşitledi.

Sakarya Atatürk Spor Salonu'ndaki mücadelede ilk çeyreği 25-17 üstün geçen ev sahibi ekip, çekişmeli geçen maçta devreye de 36-34 önde girdi.

Karşılaşmada üçüncü çeyreği de 53-48 önde geçen Sakarya Büyükşehir Belediyespor, çok çeyrekte de etkili oyununu sürdürerek maçı 78-67 kazandı.

Yarı final serisindeki ilk maçı, Giresun temsilcisi uzatmada 82-81 kazanmıştı.

Seride üç galibiyet elde edecek takımın Türkiye Basketbol Ligi'ne yükseleceği eşleşmede üçüncü maç 29 Mayıs Cuma günü Giresun 19 Eylül Spor Salonu'nda oynanacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ali çolak

nvztbey seçimin hemen öncesinden beriözelliklletakipettiğim makalelerinizdevesayf manşetlerinizde ciddi birHDP sempatisi taşıdığınızı gözlemledimaçıkça bunu ifade etmemeniz sebebiyle bunu söylüyorum. gazetecilik tarafsızlık ilkesine dayandığıkadarfikirlerimizi de açıkça alenen söyleye bilme erdemini veriyor bize.saklanmayınorta doğu da eğer kürtçülük yapılıcaksa bugün hem araba hem türke dayanarak yapılabilecek bir şey değil.ayrıca kurgukadığınız sahillerin çzüzm sürecine ilişkin umuşatılma iradesi önce kürtlerin ehilleşmesi ve ihtraslarından vazgeçmesiyle olabilecek bir şey bunu atlıyorsunuz

Görüş Bildir Bizimle Paylaş