DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Trafik kazaları

Trafik kazaları

16.07.2015 23:13:50
Yurdun çeşitli yerlerinde meydana gelen kazalarda 18 kişi yaralandı.

Sakarya'nın Hendek ilçesi TEM otoyolu, Karaçökek mevkisinde, Fatih Yaman'ın kullandığı 25 LY 631 plakalı panelvan, sürücüsü öğrenilemeyen kamyona arkadan çarptı. Kazada, panelvan sürücüsü Yaman ile aynı araçta bulunan Makbule, Ayhan, Büşra ve Ahmet Faruk Güler yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Hendek Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Sivas-Hafik karayolunun 20. kilometresinde, Tahsin Öztürk (23) yönetimindeki 35 MCL 57 plakalı otomobil devrildi. Kazada sürücü ile araçta bulunan Ayşe Öztürk (49), Yasin Öztürk (21) ve Şehizer Gündüz (52) yaralandı. Yaralılar, kentteki çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.

Ankara'nın Kazan ilçesi Karayolları 42. Şube Şefliği Kazan Bakımevi yakınlarında, Haydar Karakol'un kullandığı 34 FC 1426 plakalı otomobil, orta refüje çarparak takla attı. Kazada yaralanan sürücü ile otomobilde bulunan Muhammet (14) ve Kevser Karakol ambulanslarla Dışkapı Yıldırım Beyazıt ve Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanelerine kaldırıldı.

Afşin-Elbistan karayolunun 30. kilometresinde, Adem Ötegen idaresindeki 27 HU 837 plakalı pikap ile aynı istikamette giden Yusuf Şahin idaresindeki plakası belirlenmeyen motosiklet çarpıştı. Kazada sürücüler Şahin, Ötegen ile İbrahim Şahin ve Akgün Uçar yaralandı. Yaralılar, 112 Acil Servis ekipleri tarafından Elbistan Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bolu-Mudurnu karayolu Dedeler köyü yol ayrımında, Şinasi Kocaman idaresindeki 14 ER 657 plakalı otomobil, yol kenarında bulunan çam ağacına çarptı. Kazada sürücü ve otomobilde bulunan Melek Kocaman yaralandı. Yaralılar 112 Acil Servis ekipleri tarafından İzzet Baysal Araştırma ve Uygulama Hastanesinin Köroğlu Ünitesine kaldırıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş