DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Samsun'daki doktora silahlı saldırı

Samsun'daki doktora silahlı saldırı

7 Yıl Önce
2015-06-01 11:09:35
Vali İbrahim Şahin, Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesinde Opr. Dr. Kamil Furtun'a yapılan saldırının "psikopat ruhlu bir şahıs" tarafından gerçekleştirildiğini belirtti.

Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, silahlı saldırıya uğrayan Opr. Dr. Kamil Furtun'u kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti.

"Alçakça saldırıyı şiddetle kınadıklarını" vurgulayan Şahin, şunları kaydetti:

"Bu menfur saldırının katil zanlısı İsmail K. olaydan kısa süre sonra emniyet güçlerince yakalanarak gözaltına alınmış daha sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Yapılan soruşturma ve zanlının ifadelerinden söz konusu olayın hasta - doktor ilişkisinden uzak, tamamen psikopat ruhlu bir şahıs tarafından gerçekleştirildiği anlaşılmıştır. Toplumda saygın bir yeri olan, fedakarca çalışan hekimlerin insan hayatına yaptığı hizmetlerin büyüklüğü tartışılamaz. Bu elim olayda görevi başında hayatını kaybeden hekimimiz Opr. Dr. Kamil Furtun'a Allah'tan rahmet, başta ailesi olmak üzere tüm sağlık teşkilatı mensuplarına başsağlığı dileklerimi bir kez daha iletmek istiyorum."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Halit altuntaş

Size katılıyorum tüm dileklerinize

SON VİDEOLAR

Görüş Bildir Bizimle Paylaş