SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

Prof. Dr. Ahmet Özdoğan: İyi ki bu pandemiye Türkiye'de yakalandım

Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, 'Bir Türk olarak da şunu söylüyorum, iyi ki ben böyle bir pandemiye Türkiye'de yakalandım' dedi.

Prof. Dr. Ahmet Özdoğan: İyi ki bu pandemiye Türkiye'de yakalandım
29.3.2020 10:51:15

Habertürk'te Eren Eğilmez'in sunduğu 'Gerçek Fikri Ne' programının konuğu olan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, Türkiye'de koronavirüsle verilen mücadelede sağlık personelinin çok büyük katkısı olduğunu söyleyerek, virüse Türkiye'de yakalandığı için şükrettiğini söyledi.

"RAHMETLİ OLANLARA ŞEHİTLİK MERTEBESİ VERİLMELİ"

Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, şunları söyledi:

"Gerçekten bir şeyi itiraf etmek isterim. Türk Bilim Kurulu'na sonsuz teşekkür ediyorum. Ve hepsini ayakta alkışlıyorum. Allah razı olsun hepsinden. Bu da yetmez, Türkiye'deki bütün sağlık çalışanlarına, doktoruna, hemşiresine, personeline gerçekten üstün hizmet ödülü verilmeli. Rahmetli olanlara bence şehitlik mertebesi verilmeli. Bunları artık bu toplumun kabul etmesi lazım. Bir Türk olarak da şunu söylüyorum, iyi ki ben böyle bir pandemiye Türkiye'de yakalandım. Çok net ve açık konuşuyorum. Hakikaten hepsi, genel manada Türk hekimleri hepsi üst düzey insanlar, çok mütevaziler. Gece gündüz bizim için çalışanlara şükranlarımı sunuyorum."

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR