DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Gümrükte 400 bin avro bekliyor

Sırbistan'ın başkenti Belgrad'daki Nikola Tesla Havalimanı'nda, önceki gün unutulan bir valizin içinde 400 bin avro bulundu.

7 Yıl Önce
2015-06-01 14:22:27

AA'nın haberine göre, Sırbistan Gümrük Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 46 yaşındaki Slovenya vatandaşı Z.D'ye ait valizin içindeki paranın, şahsın valizi teslim almaya geldiği sırada, X-Ray cihazındaki kontrolde tespit edildiği belirtildi.

Açıklamada, Z.D'nin cumartesi günü kaybettiği valizini almak üzere dün akşam havalimanına geldiği ifade edilirken, gümrük memurunun valizin içinde ne olduğuna ilişkin sorusuna şahsın "sadece kişisel eşyalar" cevabı verdiği ancak kontrolün ardından valizin içinde 400 bin avro olduğunu kabul ettiği bildirildi.

Yapılan sorgulamada Z.D'nin parayı 10 yıl önce şans oyunlarından kazandığını söylediği kaydedilirken, yasal olarak ülkeye sokmasına izin verilen 10 bin avronun kendisine teslim edildiği, 390 bin avroluk kısma ise ilgili mahkemedeki yasal süreç tamamlanana kadar el konulduğu belirtildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

ali çiçek

Osmanlı bir rüya değil Batı'yı halıyı ve Ümmeti bunlara satan hainler e 600 yıl boyunca kabus yaşatmış küresel bir Islam sancaktarlığıdır. Bu Sancağın tekrar dalgalanma belirtilerinin birilerinin yüreklerini korkudan titremesi kadar gerçektir inkar edilemez tarih kitaplarından Allah In izniyle asla silinemez bir realitedir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş