Gugar Wood Kitap Destek Okurun önüne gelen kolaylık

Gugar Kitap Destek, kitaplarla uzun uzadıya zaman geçiren ve harcadığı zamandan daha fazla verim almak isteyenlerin işini kolaylaştıran bir ürün. Daha az yorulmayı, dolayısıyla daha uzun süre okuyabilmeyi sağlıyor.

30.07.2019 10:53:24

Tasarımı yalın, üretimi incelik isteyen bu ürün okuma mesafesini doğru ayarlamaya imkân veriyor. Kitabın önünde eğilmekten okurun kamburu çıkmıyor. Eğilmeden okuma konforu,sırtı rahat ve dik tutuyor. Bunlar, Gugar Kitap Destek'in doğrudan sağlığıilgilendiren özellikleri.

Gugar Kitap Destek, benzer üstünlükleri çalışma performansı açısından da sunuyor. Sayfalar üzerinde not almak daha kolay. Metne, ezberlercesine hâkim olmak gereken fiziki odaklanma avantajınımasanıza getiriyor. Sadece sıkı okurlar değil; klasik usulde eğitim görenler, tercüme/çeviri yapanlar, tez yazanlar, araştırmaları sırasında kitapüstüne kitap inceleyenler ürünü keşfedenler arasında. Birçok üniversitenin kütüphane masalarında Gugar Kitap Destek'erastlamak mümkün.

Gugar Kitap Destek, masif ahşaptan özgün tasarımlarla elde üretim yapan Gugar Wood'un en çok talep edilen ürünlerinden. Meşe, çam ve ceviz olmak üzere üç çeşidi var. Ebatları 24x34 cm. Ürünler, doğal yağla cilalanıyor. Arka kısmındaki ayarlanabilir ayaklar ile istenilen açıda, uzun süreli okumaları mümkün kılıyor. Ön kısımdaki sayfa tutacakları çelikten ve uzun süreli kullanımlarda esnekliğini ve işlevini muhafaza ediyor.

kitap-destek-mese-01-900x900

Kitabınıza isminizi yazmanız gibi, Kitap Destek'in üstüne adınızı lazerle yazdırabilirsiniz. Kitaplara el koyanlar, Kitap Destek'e el koyma konusunda iki kere düşünürler.

Gugar Wood Kitap Destek için şuralara bakabilirsiniz:

gugarwood.com

facebook.com/gugarwood

instagram.com/gugarwood

twitter.com/GugarWood

kitap-destek-mese-04-900x900

kitap-destek-mese-05-900x900

2019-07-29_19-04-00

2019-07-29_19-07-19

YORUMLAR (0)