DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:

Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Elvan:

7 Yıl Önce
2015-05-30 22:35:05
Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, AK Parti Antalya milletvekili adayı Lütfi Elvan, denizin altından tünelleri geçirdiklerini, dünyanın en büyük köprülerini yaptıklarını söyledi.

Elvan, Gazipaşa ilçesindeki Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlara hitap etti. AK Parti iktidarında Türkiye'yi hizmetle buluşturduklarını ve buluşturmaya devam edeceklerini ifade eden Elvan, Gazipaşa ilçesinin ihtiyaçlarını iyi bildiklerini söyledi.

Tapulu arazilerin elektrik sorununu çözeceklerini, telefon, internet çekmeyen bölgelere baz istasyonu kuracaklarını dile getiren Elvan, ilçeye araç muayene istasyonu da yapacaklarını belirtti. Alanya'dan Anamur'a kadar yola güvenlik kamerası yerleştireceklerini söyleyen Elvan, "Biz tüneller açıyoruz. Denizin altından tünelleri geçiriyoruz. Dünyanın en büyük köprülerini yapıyoruz. Bunlar bizim için sorun değil" dedi.

Gazipaşa ilçesine havalimanı kazandırdıklarını hatırlatan Elvan, "Bir zamanlar Gazipaşa Havalimanı için 'Buradan ancak inek çiftiliği olur' denilmişti. Gazipaşa Havalimanı için 'İnek çiftliği olur' diyenler bugün o havalimanını kullanıyor" diye konuştu.

Parti gözetmeksizin vatandaşın oyuna talip olduklarını ifade eden Elvan, 7 Haziran'daki seçimde Gazipaşa'da rekor kırmak istediklerini ifade etti.

Anamur-Gazipaşa yolunda 4 tünel çalışmasının olduğunu ve bu yıl içinde tünelleri hizmete açacaklarını belirten Elvan, yat limanı inşaatının da hızlanacağını, balıkçı barınağı için de çalışmaların başladığını kaydetti.

Elvan, toplu konut ihtiyacı olanları 250 lira taksitle ev sahibi yapacaklarını sözlerine ekledi.

Elvan beraberindekilerle daha sonra Muzkent, Zeytinada, Güney, Beyrebucak'ta mahalle toplantılarına katıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

hilmi

Neden bagimsiz bir Kurt devleti kurma niyetiniz yok. Yeryuzunde o kadar piyon arap ve turk devleti varken bir tane Kürt devleti de olmalidir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş