Eren Bülbül filminde rol alacak oyuncular

Eren Bülbül filminde rol alacak isimler belli olmaya başladı. Şehit Eren Bülbül'ü konu alacak filmin kadrosu şekilleniyor. Filmde Bülbül’ün annesini şu sıralar Kırmızı Oda'da rol alan Gülçin Kültür Şahin canlandıracak

05.01.2021 14:10:53

KwKkLOgu_0-14A9ymhKX0g

2017 yılında PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül'ü beyazperdeye taşıyacak film için hazırlıklar devam ediyor. Hürriyet'in haberine göre; Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatını konu alan “Kesişme; İyi ki Varsın Eren” filminin çekimleri Trabzon'un Maçka ilçesinde başladı.

Uslu, şehit Bülbül'ün ailesini de filmde oynatarak onlara hatıra bırakmak istediğini dile getirerek, “Eren, bu ülkenin kahramanı bir genç. Onu yaşatmak hepimizin görevi. Ailesine de filmde yer verip onlara hatıra bırakmak istiyorum" diye konuştu.

Q0JCOrA9T0m7LO9QaIvWPg

Filmin yapımcılarından Mustafa Uslu, Eren Bülbül'ü canlandırması için Karadeniz bölgesinden çocuk oyuncularla görüşmeler yaptıklarını söyleyerek, “Yerel tiyatrolarda rol alan oyuncu çocuklarla görüşüyoruz. Şu an Trabzon ve Samsunlu 3 çocukla görüşme halindeyiz. Başrolün o bölgedeki yaşantıyı ve şiveyi bilmesi lazım. Önümüzdeki hafta isimler tam olarak netleşecek" dedi.

I0DISF2HQ0ujBhAmrOxdag

Filmde Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'i Uğur Güneş oynayacak.

MBGvIJ-t8k6M3xhIApdobA

Eren Bülbül'ün annesini Ayşe Bülbül'ü ise Gülçin Kültür Şahin canlandıracak.

NTV

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)