DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Erdoğan'dan, Cameron'a tebrik telefonu

Erdoğan'dan, Cameron'a tebrik telefonu

03.06.2015 21:45:14
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı David Cameron'ı, 7 Mayıs'ta yapılan genel seçimin ardından yeniden başbakan olması dolayısıyla telefonla arayarak tebrik etti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, iki liderin Türkiye ve Birleşik Krallık olarak önlerindeki süreçte de müttefiklik, dostluk ve karşılıklı güvene dayalı ikili ilişkileri ve stratejik ortaklığı daha da geliştirme konusunda kararlılıklarını vurguladıklarını öğrenildi.

İki ülke arasındaki ticaret hacminin 19 milyar dolara ulaşmasını hedeflediklerini belirten Erdoğan ve Cameron'ın Suriye konusunda görüş teatisinde bulundukları kaydedildi.

"Cumhurbaşkanı Halkla Buluşuyor" programları kapsamında Mersin'de bulunan Erdoğan'ın, Cameron'ı Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanlığını ziyaretinde aradığı belirtildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Aytunç

Maliyetler artsa da talep olmazsa fiyat olmaz. Bu yüzden fiyatların artmasını bekleyenler avcunu yalar. Haa iktidar yine müteahhidini korursa o başka https://www.aykiri.com.tr/konut-fiyatlari-duser-mi-2021-de-satilik-ev-fiyatlari-ne-olur/9500/

ikinci bir kan gurubu ne demektir?

heyhat

Ne oldu Tekfirci sapık sünni işid ci nüsRaci katilleriniz bir halt edemeyince devreye direk tsk yi mi sokuyorsunuz.bunların hepsi boş .bir tarafta ülkesini vatanını savunanlar diğer tarafta ithal katiller sürüsü.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş