DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Erdoğan: 'Cumhurbaşkanlığını bırakacağım'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında Kılıçdaroğlu'na meydan okudu!

31.05.2015 23:39:25

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Eğer ana muhalefetin başındaki zat, dürüstse, namusluysa, Bakın ben yarın Iğdır ve Erzurum'da olacağım, hemen bu akşam Genel Sekreterime talimat vereceğim buyursun gelsin, Cumhurbaşkanı Külliyesi'nde buraları dolaşsın, herhangi bir lavaboda, tuvalette acaba böyle altın kaplama bir klozet bulacak mı Bakın ben diyorum ki eğer böyle bir şey bulamazsa kendisi bu görevi bırakmaya var mı Eğer bulursa ben Cumhurbaşkanlığı görevini bırakacağım. Bak bu kadar açık konuşuyorum. Bunu devletin televizyonundan haykırıyorum. Siyaset namusla yapılır, dürüst yapılır, adil yapılır" dedi.

'BU KADAR İDDİALI KONUŞUYORUM'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bardaklar, vesaire... Benim dönemimde bardak, çanak, şu, bu falan filan böyle bir alım olmamıştır. Bunlar hep eski dönemdendir. İfade edilen rakamlarla da alınmış bir bardak yoktur. Onları da arkadaşlarım çıkarttı. Benim dönemimde alınmadı ama geçmiş dönemde alınanlarda da bu fiyatta, bu tür şeyler var mı Bununla ilgili de her tür oradaki alımlarla ilgili arkadaşlarım bilgiyi verirler. Dönemimde böyle bir alım asla yapılmamıştır, hepsi geçmiş dönemden kalan malzemelerdir. Bu malzemelerle bizim Beştepe Külliyesi yürümektedir ama bir defa az önce söylediğim ifade çok önemli, çünkü bir iftira, edebe, adaba yakışmaz, onunla da bağdaşmaz. Ben 'hodri meydan' diyorum. Hadi buyurun, çık gel, Beştepe Külliyesi'ni dolaş, gez, bak. Ben bulduğu takdirde Cumhurbaşkanlığını bırakacağım, bu kadar iddialı konuşuyorum. Kendisi bulamadığı takdirde CHP'nin başından ayrılacak mı Bu kadar açık" dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

NİHAT YILDIRIM

İslamoğlu keşke suriye de israil e hizmet eden muhalifleri böyle eleştirebilsey di. muhalifler Allah rızasi içinmi bunca sivilleri katlett hoca. Netanyahu onları Allah rızası içinmi ziyaret ediyor golan tepelerin de. bu savaşın israili inlerine kaçırtan hizbullahı zayıf düşürmek için çıkarıldıpını bilmen gerekirdi islamoğlu. sizin adınıza çok üzüldüm.Amerikancı islama hizmet eden herkesten nefret ediyorum.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş