DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

ATÜ Duty Free, Salalah'ta faaliyete başladı

ATÜ Duty Free, Salalah'ta faaliyete başladı

24.06.2015 13:04:09
TAV Havalimanları iştiraki ATÜ Duty Free, Umman'ın Salalah Havalimanı'nda faaliyete başladığını duyurdu.

TAV'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, gümrüksüz mağazacılık markası ATÜ Duty Free, Umman'ın başlıca turizm merkezlerinden Salalah'ta faaliyete başladı. ATÜ Duty Free, Salalah Havalimanı'nın gidiş katındaki 727 metrekarelik ve geliş katındaki 117 metrekarelik gümrüksüz mağazaları hizmete açtı.

Şirket ayrıca, kardeş şirketi BTA'nın Kantin ve Cakes&Bakes markalarıyla yiyecek-içecek hizmeti de sunmaya başladı. Geçen yıl düzenlenen ihalede en iyi teklifi vererek seçilen ATÜ, Salalah Havalimanı'nda 10 yıl boyunca hizmet verecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ATÜ Genel Müdürü Ersan Arcan, "Ortadoğu'nun önemli merkezlerinden Salalah Havalimanı'nda işletmesini üstlendiğimiz mağazalar kısa bir sürede yenileyerek hizmete açmaktan mutluluk duyuyoruz. Salalah'ta BTA ile işbirliği halinde yiyecek-içecek alanlarını da işletiyoruz. Mağazalarımızda en ünlü markaların en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. Güçlü tedarik zincirimiz ve profesyonel lojistik standartlarımız sayesinde, eş zamanlı olarak marka çeşitliliği ve ürün tutarlılığı sağlıyoruz. Sonuç olarak da dünyanın her köşesinde tercih edilen bir iş ortağı olarak görülüyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Açıklamada yer alan bilgilere göre, ATÜ, Türkiye'de İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya havalimanlarında duty free operasyonu yönetiyor.

Şirket yurtdışında ise Gürcistan'da Tiflis, Batum, Kutaisi, Makedonya'da Üsküp, Ohrid, Tunus'ta Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur, Tabarka, Letonya'da Riga, Umman'da Salalah ve Suudi Arabistan'da Medine Havalimanları'nda duty free mağazalarını işletiyor.

TAV Havalimanları ve Unifree ortaklığında kurulan ve Türkiye'nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi olan ATÜ Duty Fee, yolculara, ihtiyaçlarına ve dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlıyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

alia57

2015 yılı 'soykırım'ın yüzüncü yılıydı ama Diaspora hiç ses çıkarmadı...Neden?..Çünkü, ses bu defa içerden Demirtaş'tan gelecekti...Şu yüzlere dikkat edin, ikisi de parlak, hiç terörist yüzüne benzemiyor..Bu 'maskeler' özellikle seçildi..Arkalarını dayadıkları kanlı terörün yüzünü gizlemek ve Aptal Türklerden de oy alabilmek için...HDP, Tehcirin (onlara göre soykırımın) Yüzüncü yılına ayarlanmış bombadır ve içerde patlatılmıştır...Dışardakileri sessizliği de bundandır...İnşallah Müslümanlar (Türk-Kürt) bu oyuna uyanır..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş