DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AK Partililer ve zabıta arasında arbede

Çanakkale'de izinsiz lokma dağıttığı belirtilen AK Partililer ile Çanakkale Belediyesi zabıtaları arasında arbede çıktığı bildirildi...

02.06.2015 06:55:47

Ajansların haberine göre; Çanakkale'de AK Partililer ile Çanakkale Belediyesi zabıtaları arasında kavga çıktı. Çıkan arbedede partililerden ve zabıtadan yere düşenler oldu.

Alınan bilgiye göre, Beraat Kandili dolayısı ile AK Parti Çanakkale İl Teşkilatı, kordonda stant kurarak lokma pişirip dağıtmaya başladı. Gelen zabıta ekipleri, standın izinsiz olduğunu belirterek kaldırmasını istedi. Partililer, buna karşı çıkarak kaldırmama kararı aldı. Zabıta ekipleri de standı zorla kaldırmaya çalışınca partililerle karşı karşıya geldi. Çıkan arbedede bazı partililer ile bir zabıta yere düştü.

POLİS OLAYIN BÜYÜMESİNİ ENGELLEDİ

Olay yerine gelen polis ekipleri araya girerek kavganın büyümesini engelledi. Daha sonra partililerin standı kaldırması ile olay büyümeden sona erdi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Zafer

Kendisi de diyorya girip çıkmadığı kılık kalmamış diye. Bir adam nasıl olur hem İslamcılarla hem sosyalistlerle hem de kürt faşizmiyle flört eder. Bu adam hakkında ne düşünülür? Eğer ki çıkıp İslami camianın yarısından fazla kanaat önderlerinin kim olduğunu söylemezse müfteridir, fitnecidir ve mit ajanıdır. Aponun ajanı, LGBT nin yoldaşı, Yasin Börünün suç ortağı olmak çok mu şereflice?

Görüş Bildir Bizimle Paylaş