DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hotar:

03.06.2015 10:18:18
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, insanların eski Türkiye'ye dönmek istemediğini belirterek, "Hangi partiden olursa olsun tüm kardeşlerimiz kazanımlarını kaybetmek istemiyor" dedi.

AK Parti İzmir 1. Bölge milletvekili adaylarıyla seçim otobüsüyle Güzelyalı, Göztepe, Küçükyalı, Konak'ta şehir turu atan Hotar, seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüklerini, cuma akşamı Roman müzik sanatçılarının da katılacağı büyük bir şenlik düzenleyeceklerini söyledi.

Şehir turunda esnafın ve halkın ciddi teveccühüyle karşılaştıklarını ifade eden Hotar, şöyle konuştu:

"Türkiye'nin birlik, beraberliğini bozmaya, geleceğine yönelik kazanımlarını kaybetmesini sağlamaya yönelik birleşmiş bir güç var. Bunu idare eden bir üst akıl var. Hangi partiye oy ya da gönül vermiş olursa olsun vatandaşlarımızın bu oyuna gelmeyeceklerini biliyoruz, buna inanıyoruz. Artık hem sorgulama dönemi başlamış hem de hangi partiden olursa olsan tüm kardeşlerimiz kazanımlarını kaybetmek istemiyor. Çocuklarına daha iyi miras bırakmak adına bu kazanımları kaybetmek istemiyor, bunu görüyoruz. Halkımızın desteğinin artarak devam edeceğini görüyoruz ve buna inanıyoruz. Konuştuğumuz, bize yüreğini açan herkesin en azından duasını alıyoruz.

Ülkemizin kazanımlarını kaybetmeme, çocuklarımızı daha iyi bir ülkede yaşatma, uluslararası platformda Türkiye'nin prestijini yükseltme adına İzmir'de ciddi destek alacağımıza inanıyorum."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Cemil AYDIN

İran fars faşist Cumhuriyetinin maskesi düşmüştür.İran ajanları da bir bir ortaya dökülmektedir.Suriyede yüzbinleri çoluk öocuğu katleden yüzde 10u nuseyeri olan zalim diktatörü destekleyen desteklemekle kalmayan bizzat askerleriyle savaşan zalim İran mazlum Filistin davasını savunamaz Evet Suriye düşerse düşecek biryer daha var oda iran dır hemde 5 e bölünecektir.İran bu acıklı sondan kendini kurtaramayacaktır Zulüm ile abad olunamayacaktır.Evet nasrallah Şam düşerse İnşallah Tahranda düşecektir.Filistin değil...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş