DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Adalet Bakanı İpek:

Adalet Bakanı İpek:

7 Yıl Önce
2015-06-03 15:07:34
Adalet Bakanı Kenan İpek, Bolu'nun Gerede ilçesine yapılacak cezaevine ilişkin, "Kapalı ve açık cezaevi çalışmaları devam ediyor. İnşallah bölge cezaevi haline gelecek orası" dedi.

Bolu Adliyesi'ni ziyaret eden Bakan İpek, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven, Baro Başkanı Ferit Atalay, hakim ve savcılar tarafından karşılandı.

Daha sonra Cumhuriyet Başsavcısı Yurtseven ile makamında bir araya gelen Bakan İpek, yeni yapılacak Bolu Adliye Sarayı hakkında yetkililerden bilgi aldı.

İpek, burada yaptığı konuşmada, adliye sarayıyla ilgili çalışmanın bakanlık nezdinde devam ettiğini belirterek, "Bolu'da yeni adliye çalışmaları devam ediyor. Ama inşallah son aşamaya geldik" diye konuştu.

Bakan İpek, "Projesi bitti, yeni yerimizde inşallah 2 ay içerisinde ihalesi yapılacak. Yeni adliye sarayımıza kavuşmuş olacağız. Adalet hizmetlerini inşallah en iyi şekilde yerine getireceğiz. İnşallah 2 ay içerisinde ihaleyi yapmış olacağız. İhale yapıldıktan sonra da zaten çok kısa bir sürede inşallah bitireceğiz. 12 ay gibi bir sürede inşaatı yapılabiliyor" ifadesini kullandı.

İpek, Bolu'nun Gerede ilçesinde yapılacak cezaevi konusunda da "Gerede'de bir cezaevi projemiz var. Kapalı ve açık cezaevi çalışmaları devam ediyor. İnşallah bölge cezaevi haline gelecek orası. Orasının da şimdiden Bolu için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Bakan İpek, Vali Aydın Barış ve Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ı da ziyaret etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

orhan

Çoook bulursunuz tek başına iktidarı. ..Bu zihniyet te olursaniz...

Görüş Bildir Bizimle Paylaş