DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

18,5454 ₺

EURO

18,4108 ₺

ALTIN

1.018,85 ₺

BİST

3.462,35 ₺

İyilik 10.bölüm izle | İyilik dizisi 10.bölüm konusu ne? İyilik son bölüm izle (10.bölüm)

İyilik 10.bölüm izle | Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve yeni sezonuna başlayan İyilik dizisinin son bölümü yayınlandı. Yeni bölümde ofis ve karakol sahneleri, heyecanlandırdı. Peki İyilik dizisi 10.bölüm konusu ne? İyilik son bölüm izle (10.bölüm).

2 Hafta Önce
2022-09-18 11:30:14

Kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine ulaşan ve yeni sezonuna başlayan İyilik dizisinin son bölümü yayınlandı. Yeni bölümde ofis ve karakol sahneleri, heyecanlandırdı. Peki İyilik dizisi 10.bölüm konusu ne? İyilik son bölüm izle (10.bölüm).

İyilik 10.bölüm izle

Yeni sezonuna başlayan İyilik dizisinin 10.bölümünü tek parça izlemek için TIKLAYINIZ...

İyilik dizisi 10.bölüm konusu

Damla şirkete adımını atar atmaz ilk fırsatta Murat'a yakınlaşmaya çalışır. Murat, Neslihan'la ilişkilerine yeni bir şans verdiklerini söyleyince Damla yıkılır ve Murat'a Neslihan'ın sadece kendisinden intikam almak için onu zorla öptüğünü, gittikleri restoranın adresini ona Koray'ın verdiğini, Koray'la iş birliği içinde olan Neslihan'ın bunu sadece Damla'nın ikisini öpüşürken görmesi için yaptığın söyler ama Murat'ı ikna edemez. Bu sırada Neslihan, Murat'a yakın durarak onun güvenini kazanmaya çalışmaktadır ve bu yolla annesinin yargılandığı davanın düşmesini sağlayacak delilleri elde etmeyi amaçlamaktadır.

Murat'ın şirketin elindeki en kıymetli arsasını sattığını öğrenen Neslihan Necatiyle iş birliği yapar. Neslihan'ın planı olduğunu anlatan Damla hemen Murat'ı durumdan haberdar eder. Neslihan'ın gerçek yüzünü sonunda Murat'a gösterebildiğini düşünen Damla'yı finalde büyük bir sürpriz beklemektedir.

İyilik dizisi uyarlama mı? İyilik dizisinin konusu ne? İyilik hangi gün?
İyilik dizisi nerede çekiliyor? İyilik uyarlama mı? İyilik dizisi konusu ve oyuncuları
İyilik 9.bölüm izle | Fox TV İyilik dizisi yeni bölüm tek parça full izle (9.bölüm) | İyilik dizisi yeni sezon
İyilik 8.bölüm full izle | Fox TV İyilik dizisi sezon finali tek parça izle
.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş