DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Yolcu otobüsü devrildi: 40 yaralı

Amasya'da yolcu otobüsünün şarampole devrilmesi sonucu ilk belirlemelere göre 40 kişi yaralandı.

29.05.2015 13:55:16

AA'nın haberine göre, Tokat'ın Turhal ve Zile ilçesinden Amasya'ya geziye gelen grubu taşıyan Turhal Belediyesine ait 60 TV 277 plakalı otobüs Serçoban mevkisinde arızalandı. Bunun üzerine turdaki 34 ET 3913 plakalı diğer otobüsün sürücüsü Taner Dalar, aracını park ederek arızalanan diğer otobüsün yanına gitti.

Park halindeki 34 ET 3913 plakalı yolcu otobüsü, henüz belirlenemeyen nedenle kendiliğinden hareket etmeye başladı. Araç, yaklaşık 100 metrelik şarampole devrilerek bir ağaca çarpıp durabildi.

Kazada, ilk belirlemelere göre çoğunluğu kadın 40 kişi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

mustafa karakaya

Seçim sonuçları, akpartiden ziyade chp ve mhp yi zora soktu. kimse iktidar olup elini taşın altına sokmak istemiyor. herkes muhalefette kalmaktan yana bir tavır takınıyor, bir sonraki seçimi hesaba katarak kendini ona göre konumlandırmak istiyor ve bir sonraki seçimde en az hasarla durumu kurtarma çabası içerisinde. Ak patiye karşı % 60 lık bir bloktan bahsediliyor. Bu hesaba göre chp nin karşısında %75 mhp nin karşısında % 84 Hdp nin karşısında da % 87 lik bir blok var. Hesaplarını buna göre yapmalılar derim.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş