DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Üçüncü köprü ihalesi ertelendi

Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamındaki bağlantı yolları ihalesi üçüncü kez ertelendi.

24.06.2015 10:30:03

AA'nın haberine göre, Karayolları Genel Müdürlüğünün Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre,  Kuzey Marmara Otoyolu (3. Boğaz Köprüsü dahil) Projesi Kurtköy-Akyazı (bağlantı yolları dahil) ve Kınalı-Odayeri kesimine aitihaletarihleri, gelen taleplerin değerlendirilmesi sonucunda tekliflerin hazırlanabilmesi için ek süreye ihtiyaç duyulacağı anlaşıldığından revize edildi.

Buna göre, daha önce 30 Haziran'da yapılacağı açıklanan Kurtköy-Akyazı kesimi işine ait ihale 31 Ağustos'ta, 7 Temmuz'da yapılacağı duyurulan Kınalı-Odayeri kesimi işine ait ihale ise 7 Eylül'de gerçekleştirilecek.

İlk önce 6 Mart'ta yapılacağı duyurulan söz konusu ihalelerin tarihi, daha sonra 6 Mayıs'a, ardından da 30 Haziran'a ertelenmişti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

suleuman sancak

sayin hakan albayrak seni ve fikirlerini sonuna kadar destekliyorum akp kurt kardeslerimiz icin herturlu iyiletirneyi yapti ama ne yasiki gercekten kurtler gibi allah ve resulune inanmayan hdp ye yoneldiler bunu anlamak cok zor allah (azzevecelle) kuranda insanin nakadar namkor oldugunu bildirmis dinimiz irkciligi yasaklamis musluman kurt kardeslerime inancim geregi kirginim kisi sevdigi ile beraberdir demittasi seven bir muslumanin allah korusun sonu husrandir.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş