DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması

Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması

29.05.2015 11:27:17
Vakıf Emeklilik tarafından düzenlenen Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri verildi.

Vakıf Emeklilik'den yapılan açıklamaya göre, "Hayattan Sarı Kareler" temasıyla fotoğrafseverleri bir araya getiren Sarı Kareler Fotoğraf Yarışması'nda dereceye girenler belli oldu.

Yarışmada, Gökhan Turunç birinciliğe layık görülürken, Levent Bayraktar ikinci, Nurten Öztürk üçüncü oldu. Bu yıl bin 700 yarışmacının, 5 bin 673 fotoğrafla katıldığı yarışmada birinciye 3 bin lira, ikinciye 2 bin lira ve üçüncüye bin liralık para ödülü verildi.

Yarışmada sergilenmeye değer bulunan eserlerden oluşan resim sergisi de Vakıfbank Sanat Galerisi Sergi Salonu'nda açıldı. Sergi, 12 Haziran tarihine kadar fotoğrafseverlerle buluşacak.

Vakıf Emeklilik tarafından Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında düzenlenen yarışmanın bu yılki seçici kurulunda, Anadolu Ajansı (AA) Görsel Haberler Yayın Yönetmeni Ahmet Sel, İz TV Genel Yayın Yönetmeni Coşkun Aral, Milliyet Gazetesi eski Fotoğraf Editörü Garbis Özatay, Vakıf Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Özgür Obalı, fotoğrafçı ve gazeteci Ömer Serkan Bakır yer aldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş