DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Müezzinoğlu: FETÖ Erdoğan'ı zehirlemeye çalıştı

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, 'FETÖ'nün Erdoğan’ın makamı ve özel hayatını yakından takip ederek zehirleme girişiminde bulunduğunu söyledi.

6 Yıl Önce
2016-01-07 11:55:59

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 'Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ)' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı zehirleme girişiminde bulunduğunu belirtti. Müezzinoğlu, Bugün gazetesine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bugün Gazetesi'nden Müjgan Özyurt'a konuşan Müezzinoğlu, örgütün Türkiye'yi içeriden çökertmek için strateji geliştirdiğini söyledi. Müezzinoğlu, örgütün, Erdoğan'ın makamını ve özel hayatını yakından takip etmesinin bu zehirleme girişimi ve çökertme stratejisinin göstergesi olduğunu ifade etti.

Bakan Müezzinoğlu, “İyi işler yapmak isteyenlere karşı bu girişimler her dönem yapıldı. Bunu Cumhurbaşkanımız fark edince 'Haşhaşi' benzetmesi yapmıştı. Devleti içeriden çökertmek için stratejiler geliştirdiler. Sinsice başardılar. Koyun postuna bürünmüş kurt gibiler" dedi.

Fethullah Gülen'in sağlık sorunlarını bahane ederek ABD'den Türkiye'ye dönmediğini hatırlatan Müezzinoğlu, “Bu, Türkiye'ye yapmış olduğu ihanete kılıf uydurmaktan başka bir şey değil. Gelsin biz ona bütün tedavileri uygularız. Ama ülkeye ihanet ettiyse bunun bedelini de ödemeye hazır olmalı. Burası senin vatanınsa gel vatanında öl. Vatan hasretiyle ilgili birçok vaaz veriyor. Vatan hasretiyse buyursun gelsin" diye konuştu.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (3)

OZERSEZ

YALANLARINIZ AYYUKA ÇIKTI BU ÜLKEDE SAĞ GÖSTERİP SOL VURULMA HADİSELERİ HEP OLMUTUR.ÖLSE NE OLUR YÜZ BİNLERİN ÖLÜMÜNE İKTİDAR KARŞILIĞI BOYUN EĞMİŞ

Mehmet OLGUN

Satılık İnsanlardan her şey beklenir...Bedulla Glenn'in Türkiye'ye iade edilerek İmralı'ya yerleştirilmesi makbul olanı.

M

he demirtas ha gülen. hepsi ayni agizdan, farkli dallardan konusuyorlar. vatanim hüüü, gel hocam, yok ben gelmeyim sagligimdan korkarim. ben böyle sagligini bahane eden, hoca degil, kainat imami olsa gerçekten ne edem!!ama, o adam belli de, ona inananlar. NEzaman aklinizi basiniza alacaksiniz??? hem kainat imami diyorsunuz, hem her gece peygamberle görüsüyor diyorsunuz. Ama peygamberin sav çektiklerinin zerresini dahi çekmemek için kiviriyor. güya sözde Allah dostu, ama herseydende korkuyor. korku seytandandir sizde biliyorsunuz. Allah dostu olsa, atese bile girerdi diri diri

Görüş Bildir Bizimle Paylaş