Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı başladı

Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı başladı

28.05.2015 14:04:41
Kulüpler Birliği Vakfı'nın bu sezonki son toplantısı, İstanbul'da başladı.

Spor Toto Süper Lig'in 34. hafta maçları öncesi Haliç Kongre Merkezi'nde, Göksel Gümüşdağ başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Fenerbahçe, Trabzonspor, Gençlerbirliği, Gaziantepspor'un yanı sıra ligden düşmesi kesinleşen Balıkesirspor, Kardemir Karabükspor ve Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor'dan başkan veya temsilci katılmadı.

Galatasaray'ın yeni başkanı Dursun Özbek ile Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ise toplantıda yer aldı.

Toplantıda, daha önce kurulan ve başında Beşiktaş Kulübü ile Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) eski yöneticilerinden Hüsnü Güreli'nin bulunduğu Finansal Yapılandırma Komitesi'nin oluşturduğu raporun ele alınacağı, kulüplere yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verileceği öğrenildi.

Bir önceki toplantıda kurulması yönünde karar alınan Süper Lig AŞ projesinin yol haritasıyla ilgili kulüplere bilgi verilmesinin beklendiği toplantıda ayrıca sezonun geride kalan bölümüyle ilgili değerlendirmelerin yapılacağı da kaydedildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

dolunay

bu kadın yanına aldığı 2 ermeni tohumuyla cemaatin bugun tvsinde Türklerin ermenilere nasıl soykırım yaptığını anlatıyorlardı, asala da Türk büyükelçilerini soykırımın intikamı olarak öldürmüşmüş keşke babanı öldürselerdi de sen olmayaydın.