SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMSPORÇEVİRİSAĞLIK5 SORUKÜLTÜREMLAKFOTOVİDEO

Kolombiya'da 21'inci Bogota Yaz Festivali

Kolombiya'da 21'inci Bogota Yaz Festivali
13.08.2017 04:22:49
" Kolombiyalılar, başkent Bogota'da, 13 Ağustos'a kadar konser ve farklı sosyal etkinliklere sahne olacak 21'inci Yaz Festivali ile eğlenecek.

Dans gösterileri, uçurtma şenlikleri, çeşitli spor aktiviteleri, konser gibi birçok organizasyonu barındıran ve 9 gün sürecek festivalin büyük bölümüne şehirdeki en büyük yeşil alanlardan Simon Bolivar Parkı ev sahipliği yapacak.

Kentin birçok yolunun trafiğe kapatılarak, yayalara, bisiklet ve paten kullananıcılarına açıldığı "Ciclovia" etkinliği, festival dolayısıyla özel olarak bazı geceler yapılacak.

- İlk gün

Bu yıl 21'incisi düzenlenen festivalin ilk gününde yine Simon Bolivar Parkında verilen bir dizi konser daha çok gençlerin ilgisini çekerken, çocuklar yapay kumsalda biraz güneşin daha çok da bulutların tadını çıkardı.

Parkın çimlerinde piknik havasında gününü sakince geçiren ve zaman zaman uçurtmalarını havalandırmaya çalışan çocuklarına yardım eden ailelerin aksine bazı Kolombiyalılar, yapay göldeki sürat teknesinin arkasında su kayağı yapmayı tercih etti.


      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR
  TİMETÜRK BİYOGRAFİ

  Timeturk.com

  Sayfamızı Facebook'tan takip edin.