DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Kılıçdaroğlu: Erdoğan bizi kimse dinlemesin istiyor

Kılıçdaroğlu, kendisinin grup toplantısı saatinde kaymakamlara hitap eden Erdoğan'a, İnsanda biraz ahlak olur, biraz utanma olur' dedi.

6 Yıl Önce
2016-01-26 17:58:17

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuşmaya başlamadan önce aynı saatlerde kaymakamlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi.

"BİZİ KİMSE DİNLEMESİN İSTİYOR"

Kılıçdaroğlu, "Biraz geç başladık grup toplantımıza nedeni bizi kimse dinlemesin diye bu kez kaymakamlarla toplantı yapmış ve bizim grup toplantımıza denk getirmiş. İnsandan biraz ahlak olur, erdem olur. Cevabını vereceğim hiç endişe etmeyin." dedi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

osman er

yani desene halk erdoganı daha çok seviyor bizi takan yok desene

Bekir YILDIRIM

Kemal Kılıçdaroğlu 'Bu gurup toplantısının saatini değiştirmek istiyorum veya bir an önce bitirmek istiyorum. Çünkü Beyefendinin konuşmasını dinlemeliyim. Nakıtası hârika!...Nâkıta mı dedim, bu cümleyi ben mi kullandım. Beyefendiyi dinleye dinleye hitabetim gelişiyor. Bu dikkatör bir harika!...Hep dikkatimi çekiyor hep...'

Mehmet OLGUN

Sayın Kılıçdaroğlu Reyting arttırmak için bir şeyler yapmanız lazım, milletin suçu yok. Konuşma aralarına ilgi çekici ve seyirciyi çeken bir şeyler koymanız lazım gibi.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş