SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFADÜNYAGÜNDEMPOLİTİKAEKONOMİÇEVİRİGEZİSPORSAĞLIKTEKNOLOJİKÜLTÜRYAŞAMEMLAKFOTOVİDEOEN

“Kendin Gidemiyorsan Kent’in Gitsin”

Kent, “Bayram Şekeri Paketleri” ile evde geçirdiğimiz bu bayrama tat katıyor. Kent, Ramazan Bayramı’na özel olarak hazırladığı 3 farklı hediye kutusu ile milyonlarca eve konuk olmaya devam ediyor

“Kendin Gidemiyorsan Kent’in Gitsin”
15.5.2020 11:45:04

Mondelēz International Türkiye'nin yarım asırlık markası ve ‘Her Bayramın Şekeri' olan Kent, evlerde geçirdiğimiz bu bayramı “Kent Bayram Şekeri Paketleri” ile kutluyor. Tüketicilerin sevdiklerine hediye edebilecekleri bayram şekeri paketleri ile Ramazan Bayramı taçlanıyor.

50 yılı aşkın süredir bayramların en tatlı tamamlayıcısı olan Kent, “Bayram Şekeri Paketleri” ile evde geçirdiğimiz bu bayrama tat katıyor. Kent, Ramazan Bayramı'na özel olarak hazırladığı 3 farklı hediye kutusu ile milyonlarca eve konuk olmaya devam ediyor.

Tüketicilere sunulan 3 farklı Kent bayram paketi içinde Kent bayram şekerlerinin yanı sıra farklı hediyeler de bulunuyor. Kent bayram paketine ve Kent'in diğer bütün bayram şekeri lezzetlerine Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor ve N11 e-ticaret sitelerinde bulunan Kent Şeker Dükkanı'ndan ve ayrıca bir çok süpermarketin online satış platformundan ulaşılabilir.

GÜNÜN ÖZETİ

      YORUM YAZ
  Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
  TİMETÜRK SON HABERLER
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
  SON YORUMLANANLAR