DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

'HDP Bahoz Erdal’ın cenazesine gidecek mi?'

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Av. Bülent Turan, 'Terörü adeta destekler konumdaki HDP, Erdal'ın da cenazesine, taziyesine gidecek mi?' dedi.

5 Yıl Önce
2016-07-10 14:52:57

Ramazan Bayramı boyunca Çanakkale'de yaptığı köy ziyaretlerini sürdüren AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan'ın da katıldığı programda terörle mücadelede gelinen süreci değerlendirdi. Turan, benzerine çok sık görülmemiş bir koordinasyonla güvenlik güçleri, istihbarat teşkilatı, korucular, asker, polis, milletin desteği ve siyasi iradenin kararlılığıyla terörle mücadelenin yürütüldüğünü belirtti.

Turan, "Çok sayıda teröristin etkisiz hale getirilmesi, PKK'nın en önemli yöneticilerinden Bahoz Erdal'ın öldürülmesi bu koordinasyonun ve kararlılığın ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. PKK için çember daralmıştır. PKK'nın sözde üst düzey yöneticisinin öldürülmesi terörle mücadelede farklı bir boyuta geçildiğini gösteriyor. Çember daha da daralacak" dedi.

"HDP, Erdal'ın da cenazesi ve taziyesine gidecek mi?"

HDP'nin teröre karşı tavır koymamasını eleştiren Turan, "Teröristlerin cenazesine, taziyesine gidenler Bahoz Erdal konusunda nasıl bir duruş sergileyecekler hep beraber göreceğiz. Terörü adeta destekler konumdaki HDP, Erdal'ın da cenazesine, taziyesine gidecek mi?" diye sordu.

"Bu mücadelede Kürt kardeşlerimize de büyük görev düşüyor" diyen Turan, Şırnak'ın kaderinin Çanakkale'den farklı olmadığını belirtti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Derwiş Abdullah

Ortada cenaze mi var sayin vekilim

Karan AY

Sayın vekilim ne güzel sormuşsun;bana kalırsa gitse ne olur HDP, gitmese ne olur.Sayın Cumhurbaşkanınının ,sevdiği şarkının sözlerinin içinden 'bana herşey seni hatırlatıyor'Habur girişleri,Barzani ile Diyarbakırda Parver de yanlarında bana bunları hatırlatıyor sizin bu sözleriniz!Sayın vekilim;Mısır da darbe yapan SİSİ ye söylemediğimiz laf kalmadı ama SİSİnin ülkesine gidiliyor.Size ve bana daha neleri hatırlatacak.'Bu mücadelede Kürt kardeşlerimize de büyük görev düşüyor' diyen size,,bende diyorum ki,siz,ben ve TÜRK MİLLETİ yukarıda hatırlattığım bazı gerçekleri gözönüne getirmelidir.

ekol türk

Gitmez giderse öldügü ortaya cikar.

muhammed

Boş gündemle halkı uyutuyorsunuz,defalarca öldü dediniz yalan çıktı,dolaysıyla bu politik ve psikolojik harp taktikleriyle türk halkının gazını ancak almış olursunuz ama son 2 günde gelen cenaze sayısı 12,amaç bunları örtmek ve koltukları sağlamlaştırmak,ne de olsa ölen ne cb,ne başbakanın kumar masasının üstündeki oğlu ve de bakan ve bakanların oğlu.Bir koltuk uğruna ne güneşler batıyor işte gerçeği bu....

Görüş Bildir Bizimle Paylaş