DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Havaş, yeni üniformalarıyla hizmet verecek

Havaş, yeni üniformalarıyla hizmet verecek

01.06.2015 12:35:58
Havaş personeli, modernize edilen yeni üniformalarıyla hizmet sunacak.

Havaş'tan yapılan açıklamaya göre, antrasit ve gri rengin hakim olduğu yeni üniformalarda yeşil tonlar da destekleyici unsur olarak yer aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Havaş Genel Müdür Vekili Kürşad Koçak, önceliklerinin müşteri memnuniyetinin en üst düzeye çıkarılması olduğunu belirtti.

Koçak, müşteri memnuniyetinin ise çalışanların mutluluğundan geçtiğine inandığını ifade ederek, "Bu nedenle iş güvenliği başta olmak üzere olumlu bir çalışma ortamı, çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel gelişimi için ciddi yatırım yapıyoruz. Yeni üniformalarımızı tasarlarken de yaptığımız işin niteliğine uygun şekilde çalışanlarımıza en konforlu giysileri sunmayı ve aynı zamanda Havaş'ın dinamizm, profesyonellik gibi kurumsal değerlerini yansıtmayı hedefledik" değerlendirmesinde bulundu.

Türkiye'deki 26 havalimanının yanı sıra Almanya, Letonya ve Suudi Arabistan'da da yer alan 8 istasyonda önümüzdeki günlerde kullanılmaya başlanacak yeni üniformalar, çalışanlar tarafından görev alanlarına göre farklı seçeneklerde de tercih edilebiliyor. Yaz aylarında sıcak havanın etkili olduğu bölgelerdeki Havaş istasyonlarında, apronda görev yapan çalışanlar için yeni üniformalarda kapri pantolon kullanma imkanı da sunuluyor.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

halit afriki

vah vah vah vah m.i vah vahki vah istikbar ağzı..

Görüş Bildir Bizimle Paylaş