DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Gaziantep Basketbol play-off yolunda avantaj arıyor

Genel menajer Dai: 'TOFAŞ maçı büyük önem arz ediyor. Aynı puana sahip iki takımın play-off yarışında avantaj sağlamak adına mücadele edeceği, galibiyetin 2 kat daha değerli olacağı bir karşılaşma oynayacağız'

5 Yıl Önce
2017-03-16 13:56:28
Spor Toto Basketbol Süper Ligi takımlarından Gaziantep Basketbol'un genel menajeri Boray Dai, 19 Mart Pazar günü TOFAŞ ile yapacakları maçta elde edilecek galibiyetin, play-off yarışında avantaj sağlamak adına önemli olduğunu söyledi.

Dai, AA muhabirine yaptığı açıklamada, normal sezonun son 9 haftasına girilen ligde bundan sonraki süreçte alınacak her puanın sıralamadaki yerlerini sağlamlaştıracağını dile getirerek, "Özellikle bu hafta sonu oynayacağımız TOFAŞ maçı büyük önem arz ediyor. Aynı puana sahip iki takımın play-off yarışında avantaj sağlamak adına mücadele edeceği, galibiyetin 2 kat daha değerli olacağı bir karşılaşma oynayacağız." diye konuştu.

Ligin ilk yarısında Bursa'da oynanan mücadeleden galibiyetle (87-72) ayrıldıklarını hatırlatan Dai, şunları kaydetti:

"Geride bıraktığımız bu süreçte kadrolarına 2 deneyimli ABD'li oyuncu takviyesi yaptılar. Çok kaliteli bir ekibe karşı oynayacağımızın ve maçın da ne kadar bizim açımızdan önemli olduğunun bilincindeyiz. Pazar günü tüm sporseverleri bu güzel, çekişmeli maçı izlemeye ve takımımıza destek olmaya bekliyoruz." .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş