DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Fuat Avni'ye 'tuzak' iddiası

KPSS soruşturması kapsamında sabah düzenlenen son dalga operasyona savcının 'Fuat Avni'nin yerini tespit etmek üzere hazırladığı tuzak damgasını vurdu.

26.05.2015 23:04:59

Milliyet'te yer alan habere göre; Sabah saatlerinde başlatılan KPSS'deki 3.dalga operasyonunda 44 isim hakkında gözaltı kararı çıkarıldı. KPSS soruşturmasını yürüten savcı, Fuat Avni'nin “yerini” tespit etmek için son dalga operasyonunu son ana kadar gizli tuttu. Savcı, önceki dalgaların aksine son operasyonu UYAP'a da geç yükledi. UYAP'a yüklenmeden Fuat Avni'nin “KPSS'de yeni dalga olacak” tweet'leri ise savcının ön görüsünü doğruladı.

3. dalga operasyonunun 'UYAP'a yüklenmeden önce' Fuat Avni tarafından duyurulmasıyla sızıntının Adalet Bakanlığı'ndan olmadığı ortaya çıktı. Savcılık, Emniyet içerisindeki köstebeği aramak üzere ayrı bir soruşturma başlattı.

Edinilen bilgilere göre Fuat Avni'nin ya da kaynaklarının bulunduğu olası birimler tespit edildi. Soruşturmayı gizli yürüten savcılığın Fuat Avni'ye ulaşmak üzere olduğu iddia edildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Eğitim seviyesini ne yapacaksın? 'Arap oğlu' kimlerdir? Tüm Araplar 'Arap Oğlu' değiller mi? Bu deyimi götürüp Hz. Muhammed'e mal etmek üçkağıtçılık olmaz mı? İslam'ı rotasından saptıran Emeviler de 'Arap Oğlu' değiller mi? Hz. Muhammed'in soyunu tümüyle öldürenler de Arap oğlu değiller miydi? İşte bu nedenlerle o parantezler yalan söylüyor, anladın mı arkadaşım? Atatürk İslam'ı yolundan saptıranları eleştiriyor; Tabii K. Karabekir doğru söylüyorsa...

nur

Mısır halkına karşı İsrail adına darbe yapan firavun Sisi ve soysuz destekçileri hem bu dünyada hem de ahirette lanete uğrayanlardan olacaklar. İhvan-ı Müslümin ve onları destekleyenler ise her iki cihanda da mensur ve muzaffer olacaklardır. Çünkü hak ile batılın mücadelesinde hiç bir zaman batıl galip gelemez. Şu anda kazandığını zanneden darbeciler kaybettiler ama farkında değiller.

ySELİM

Sayın kardeşim -3-40 senedir, Eğitimle, nam-ı Celili Muhammed s.a.v in adını dünyaya duyurulması uğruna Allah rızası için neyimiz varsa afrika çöllerinde sıfırladık. Hayatımızı ,eşimizi çocugumuz gömdük o çöllere.- Vali oluk ama 'Rızanın önüne yatamadık'...- Pazarcı Bülentin oğlu olarak Polis olduk ama, atılana kadar lojmanda yaşadık....-Biz soru çalıpda polis olduk ama,..yinede Silivri cezaevinden Alesde derece yaptık...Bu senede - Soru çalamıyoruz ama yinede bu senede tübitak olimpiyatlarında çocuklarımız derece yaptı...

ySELİM

Sayın kardeşim -5-%10 hediyeye helal diyemedik...kupon arazilerimiz gözlerimiz kapatmıştı-Allahın ayetleriyle makara geçemedik, MAKARA GEÇEN danışmanlarımız olmadığı için-Çevik bir danışmanmız olmadığı için.Tüm bunları bize normal oldugunu anlatan kardeşlerimizi dinlemedik.başımıza bunlar geldi..geliyor...

ySELİM

Sayın kardeşim -1Senin olduğun yerden kukla ve hain göründüğümüz, doğru...Normaldir çünkü:-'Rahmetimiz gazabımız geçecektir' cümlesini duyup da 'rahmet gazap kimin sıfatı..edep ya yahu' diyemeyenlerden olamadık...-'Allahın tüm sıfatlarını üstünde toplayan lider' sözünü itiraz etmeyen bir liderimiz de yok, bu edepsizliği 'gık' çıkarmayan kardeşimizde yok.- Bizlerin henüz sıfırlayamadıgı paalarımız yok, ama dünyamızı sıfırladık hamd olsun.

M

Yahu, kötüler basta iken, onlara hem dua okunurdu, hem her yaptiklari sevap sayilirdi, hemde iyilige iyilik-kötülüge iyilik ögesinde yasamalari emredilirdi bunlara. asla terbiyesizlik etmezlerdi; Simdimi? karsilastigimizda ilk dehaca sarfettikleri : ayakkabi kutun nerede? onuda al gel. ondan sonra, her dedigine : Host. gibi tepkiler veriyorlar. Ey fetullahizm tuzagina düsmüs kardeslerim. Hani sabir ehli idiniz? hani beddua yoktu, terbiyesizlik yoktu? siz yoldan kaymissiniz, caymissiniz. kukla olmussunuz, kabul edin artik.. görün ne olur.

yselim

Sayın kardeşim...yoksa , 2 ayet sallayıp her cuma sana, ayakkabı kutularıyla gelen paraları iç etseydik...polislerimizle...savcılarımızla..hakimlerimizle bunları temizleyebilirdik. Sesini çıkaranları da orduya sızmış olan paşalarımızla ezebilirdik.Dünyada 170 ülkeyi, hatta insan yiyenlerin bile ülkelerini ele geçirdik, bir türkeyi ele geçirmedik diye....tezgahı devirdik...Ama yapamadık..Bu cemaat hak etti başına geleni, keşke devirmeseydik bu tezgahı...hala bizi kardeş bilecektin...kardeş...

ySELİM

Sayın kardeşim -5- Toprak tan fışkıran silahlara 'boru' diyemedik...- 'Çalıyorlar ama çalışıyorlar' a göz yumamadık.- haram parayla umreye gidemedik, hac yapamadık..- meydanlarda analara hakaret edemedik.- Aç, fakir çocuklarımızın, çöpten ekmek toplayan insanlarıımızın gözünün içine bakaa...baka...milyonluk mercedesleri çerez parası diyemedik..- hırsızlık, yolsuzlukla iligli hadis, ayet okumaktan korkan bir imamız da olamadı malesef.- sırtına yattıgın hasırın izleri çıkan bir peygamberin ümmetiyiz deyipde, Altın varaklı bardaklar donatılmış, 1150 odalı sarayları, kabullenemedik.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş