SON HABERLER
Sol Ok
Sağ Ok
ANASAYFAGÜNDEMPOLİTİKADÜNYAGÜNCELEKONOMİYAŞAMGEZİSPORBİSİKLETÇEVİRİSAĞLIKKÜLTÜRFOTOVİDEO
Davutoğlu: Mutlaka tedbir alınması lazım

Davutoğlu: Mutlaka tedbir alınması lazım

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kaz Dağları'ndaki altın arama faaliyetleriyle ilgili olarak yaptığı açıklamada, 'Kaz dağları hepimizin hassasiyet göstermesi gereken bir konu' dedi.

Davutoğlu: Mutlaka tedbir alınması lazım
12.8.2019 16:35:12

Kaz dağlarında Kanadalı Alamos Gold şirketi tarafından yürütülen altın madeni projesiyle ilgili olarak yeni parti kuracağı iddia edilen Ahmet Davutoğlu'ndan bir açıklama geldi.

Davutoğlu, “Kaz dağlarında doğanın ve çevrenin korunması için mutlaka tedbir alınması gerekiyor. Çevrenin ve doğanın korunması için genel bir konsorsiyumun geçekleşmesi önemli. Kaz dağlarının korunması hepimizin tek tek hassasiyet göstermesi gereken konu. Genel bir toplumsal mutabakat içerisinde bütün ilgili tarafların görüşleri alınarak Kaz dağlarının genel niteliğinin korunarak mutlaka tedbir alınması lazım” dedi.

YENİ PARTİ ÇALIŞMALARI

Parti kuracağı iddia edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya'da babaocağı Taşkent'te düzenlenen Mevlid programına katılmıştı. Davutoğlu'na burada eşlik eden 6 ismin ekibinde yer alacak siyasetçiler olduğu iddia edilmişti. Davutoğlu'na pogram boyunca eski Manisa AK Parti Milletvekili Selçuk Özdağ, eski İstanbul AK Parti Milletvekili Abdullah Başçı, eski CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, eski Konya AK Parti Milletvekili Ömer Ünal, eski AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, eski İstanbul AKP İl Başkanı Selim Temurci, eşlik etti.

GÜNÜN ÖZETİ

    YORUM YAZ

YORUMLAR

/ 12.8.2019 19:46:37
Ha şimdi oldu gül vari söylemler , gezi olayları sırasında gül nasıl Bir açıklama yaptıysa şimdi de Davutoğlu böyle bir açıklama yapıyor siyasi rant bir siyasi meftah daha Abdüllatif Şener 2
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
TİMETÜRK SON HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK AJANS HABERLERİ
SON YORUMLANANLAR