DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bisikletini Çaykur Rizespor'a hediye

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bisikletini Çaykur Rizespor'a hediye etti

16.06.2015 16:01:10
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 51. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nda kullandığı bisikleti Çaykur Rizespor Kulübü'ne hediye ettiği bildirildi.

Çaykur Rizespor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın turun tanıtım etkinliğinde, Salcano bisiklet firmasının kendisi için özel tasarladığı bisikleti, kulüp yönetim kurulunun isteği üzerine yeşil-mavili kulübe hediye ettiği belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 18 Nisan'daki organizasyonda katılımcılarla birlikte Kız Kulesi'nin karşısında kurulan başlangıç çizgisinden basın turuna başlayarak, yaklaşık bir kilometre uzaklıktaki Harem Otogarı'na kadar pedal çevirdiği hatırlatılarak, "Rize'ye ulaştırılan bisikleti, kulüp yetkililerimiz teslim alarak Çaykur Rizespor Kulübü müzesine koydu" ifadesine yer verildi.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

selim

desteklediğin 13 yıllık iktidar kardeşliği geliştirmek için ne yaptı? bölge halkını pkk'nın kucağına ittiğinizi bağıra bağıra söyledi millet. kulaklarınızı tıkadınız. saadetçiler hata yapıyorsunuz dedi adamları ergenokuncu diye yaftaladınız. Tayyip önüne gelene saldırıp şeytanlaştırırken iyiydi de şimdi kendisi şeytanlaştırılınca mı bu işler hatalı oldu? Akp hangi politikasıyla birlik ve beraberliğe yatırım yaptı? Çözüm süreci yaptık ya işte diyorsan al sana rahmetlinin yorumu:https://www.youtube.com/watch?v=PAQVACjWk-khttps://www.youtube.com/watch?v=y-yC-63tgOo

Görüş Bildir Bizimle Paylaş