CAS, Trabzonspor ile ilgili olan kararını iki hafta sonra vereceğini açıkladı.

Avrupa kupalarından 1 yıl men cezası alan ve bu karara itiraz eden temsilcimiz Trabzonspor'un kararı, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi tarafından iki hafta sonra vereceği açıklandı. Bordo-mavili kulübün konuyla ilgili savunması sürüyor.

2020-07-16 15:33:34

Pandemi süreci nedeniyle video konferans yöntemiyle gerçekleşen duruşmaya Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Hukuk İşleri Sorumlusu Eda Lermi Zorer, bordo-mavili kulübün görevlendirdiği İsviçre'deki Hukuk Bürosu Avukatları ile birlikte Trabzonspor profesyonelleri katıldı.

Trabzonspor'un, 2019 yılına ait mali tablolarda yükümlülüklerini yerine getirmediği gerekçesiyle 3 Haziran 2020 tarihinde Avrupa'dan 1 yıl men edilmesine karar verilmişti. Trabzonspor yönetimi alınan bu karara itiraz ederek, CAS'a başvuruda bulunmuştu. Korona virüs nedeniyle video konferans yoluyla yapılan duruşma ilk bölümü sona ererken Trabzonspor kurmayları duruşmanın ikinci bölümünde savunmasını sürdürmeye devam ediyor. CAS'ta görülen dava bugün TSİ ile 18.00'de sona ereceği açıklanırken temsilcimiz ile olan kararı iki hafta sonra vereceği belirtildi. 

YORUMLAR (0)