DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Arda'nın sözleşmesi feshedilebilir

Barcelona'da forma giyen Arda Turan ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Turan ile ilgili iddialar da milli futbolcunun sözleşmesinin feshedilebileceği söylendi.

25.08.2017 14:36:20

İspanyol devi Barcelona'da forma giyen Arda Turan ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. İspanyol Sport gazetesinin haberine göre Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği Arda Turan'ı kulübü Barcelona, bonservissiz şekilde takımdan gönderecek.

GALATASARAY BEDELSİZ TRANSFER YAPABİLİR

Arda Turan sözleşmesinin feshedileceği ile ilgili iddialar gerçekleşirse, Galatasaray, kadrosuna katmak istediği yıldız oyuncuyu bedelsiz olarak transfer edebilir. Luis Enrique'nin ardından takımın başına geçen Valverde'nin kadroda düşünmediği Arda Turan'ı satmaya çalışan ancak başarılı olamayan Katalan Kulübü, milli oyuncunun yaşını da göz önüne alarak bedava gönderebileceği belirtildi.

34 milyon Euro'ya Atletico Madrid'den transfer edilen Arda Turan'a bazı Çin takımları dışında talip olmaması ve Arda'nın da Çin'e gitmek istememesi bu durumu ortaya çıkartığını belirten İspanyol basını bir kaç oyuncu ile birlikte Arda'nın da sözleşmesinin karşılıklı olarak fesih edileceğini ve takımdan bu şekilde gönderileceğini yazdı.

Gazete, Arda Turan'ın 2020'ye kadar olan sözleşmesini koz olarak kullandığını ve bu sayede takımda kaldığı belirtirken, Barcelona'nın Arda Turan'ın elindeki bu kozu almak için sözleşme feshine gidebileceğini iddia edildi. Milli oyuncunun takımda kalması durumunda forma giyme ihtimalinin olmadığını da haberde yazıldı.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş