Antalya'da silahlı kavga

Antalya'da silahlı kavga

25.06.2015 23:21:07
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde çıkan kavgada, pompalı tüfekle göğsünden vurulan kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Numan Sönmezateş ile bir grup arasında Kızılsaray Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi'nde henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle gruptaki bir kişi pompalı tüfekle Sönmezateş'i göğsünden vurdu. 112 acil servis ekibince Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan Sönmezateş'in hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi.

Polis ekipleri, olaydan sonra otomobille kaçtıkları iddia edilen zanlı İ.O. ile yanındaki 2 kişinin yakalanması için çalışma başlattı.

Tarafların, oto kiralama işiyle uğraştıkları ve aralarında alacak verecek meselesi yüzünden anlaşmazlık olduğu öne sürüldü.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Faruk Yılmaz

Dini grupların bu kadar siyasallaşması hayra alamet değil. Tüm cemaat kanaat önderleri ağız birliği etmişçesine Ak partiye destek verdiler, şükür namazı da kıldılar. Kurban da kesim amcalar da tamam olsun...Gülen grubuna bakıp 'ders' mi aldılar, yoksa medrese faaliyetleri için mi bu destek...Genelde bu gruplar siyasete pragmatik bakar, dini değil ne yazık ki...