DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Vatan Partisi Hakkari milletvekili adayının HDP'ye katılması

Vatan Partisi Hakkari milletvekili adayının HDP'ye katılması

02.06.2015 21:00:03
Vatan Partisi'nden yapılan açıklamada, Hakkari milletvekili adayları Namık Ereli'nin, silah zoruyla partisinden istifa ettirildiği bildirildi.

Yazılı açıklamada, dün bütün baskılara rağmen, Vatan Partisi'nin Hakkari Yüksekova'da miting yaptığı belirtildi.

"Burada Yüksekovalı kardeşlerimiz içinde de Vatan Partisi'nin ne kadar sevildiğine bir kez daha tanık olduk" ifadeleri kullanılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Miting sonrasında Hakkari adayımız Namık Ereli, silah zoruyla istifa ettirilmiştir. Bu ne biçim seçimdir? Eşkıyanın silah zoruyla hükmettiği seçim mi olur? Bütün karşılaştığımız baskıların ardından yaşanan bu rezalet, seçimin ne kadar anti-demokratik bir seçim olduğunu göstermiştir. Bu vesileyle, demokrasi adına HDP'ye oy isteyenleri, tutumlarını tekrar değerlendirmeye çağırıyoruz."

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Serdar

Terbiyesizlik her yerde anlaşılan. Sadece gazetelerde değil bizim camianın sitelerinde yorum yazan okuyucuda aynı zamanda. Ulan albayraklar kim hakan Albayrak kim? Aralarında soyad benzerliği dışında birşey var mı acaba behey cahil! Diğeri de diyor ki yemi bitti ondan konuşuyor. Be ahlaksız adam haberi bile okumamıştım. Haberde de net bir şekilde diyor ki yusuf Ziya ve karaalioğlu gazeteden kovuldu(Tayyip'in danışmanı yiğit Bulut'un alçaklığı olarak) bunun üstüne onurlu bir şekilde istifa ediyor. Ben kime laf anlatıyorum ya. Yazık bizim mahallenin çöplüğünden camilerimiZ bile kokuyor.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş