DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

DOLAR

15,9346 ₺

EURO

17,0303 ₺

ALTIN

949,78 ₺

BİST

2.380,90 ₺

Turan muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Lapseki'de köy muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi.

6 Yıl Önce
2016-08-27 13:50:11
AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Lapseki'de köy muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Lapseki Belediyesi'ne ait sosyal tesislerdeki kahvaltıya, Çanakkale Valisi Hamza Erkal, Lapseki kaymakamı Tahir Şahin, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, AK Parti İlçe Başkanı Halil Özer, Tarım İl Müdürü Erdem Karadağ'ın yanı sıra köy muhtarları katıldı. Milletvekili Bülent Turan, gayelerinin kalpten kalbe yol yapmak olduklarını belirterek, "Köprü yaparız, yol yaparız, bunların hepsi bir tarafa; biz kalpten kalbe yol yapmak istiyoruz. Ankara'daki işlerimizi bitirdiğimiz an koşa koşa sizlerin arasına geliyoruz. Maksadımız muhtarlarımızla beraber olmak. Biz cumhurbaşkanımızdan böyle öğrendik" dedi.

Lapseki köylerinde bütün yolların asfaltlandığını belirten Bülent Turan, "Cumhurbaşkanımız daha İstanbul'dayken bütün muhtarlarımızla bir araya gelirdi. Başbakan oldu, cumhurbaşkanı oldu, yine muhtarlarımızı unutmadı. Sizlerle bir araya gelmeye devam ediyor. Meclisin yasama faaliyetlerine ara verdik, diğer işlerimiz devam ediyor. Koşarak buraya geldik. Sizlerin arasına katılmak için geldik. Geldiğimizden bu yana bir yıla yakın zaman oldu. Köylerimize bir sözümüz vardı; bir yıl zarfında asfaltı olmayan köy kalmayacak demiştik. Müdürümüzden, kaykamakamımızdan bilgilerimizi aldık. Lapseki'de asfaltı olmayan köyümüz kalmadı. 15 Temmuz'da milli iradeye sahip çıkan muhtarlara teşekkür ederim. Hamdolsun ilk tepkiyi koyan yerlerden biri Çanakkale oldu. Bu ülkenin asıl sahipleri sizlersiniz. Meseleye el koydunuz. Sizler olmasaydınız 16 Temmuz sabahı başka bir ülkeye uyanmıştık" diye konuştu. .

YORUMLAR (0)

Görüş Bildir Bizimle Paylaş