DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

Tuğrul Türkeş'e sözlü saldırı

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Başbakanlık resmi konutunda görüşen MHP'li Tuğrul Türkeş, konuttan ayrılırken bir vatandaşın protestosu ile karşılaştı.

7 Yıl Önce
2015-08-27 20:41:48

Başbakan Ahmet Davutoğlu, bakanlık teklifini kabul eden MHP'li Tuğrul Türkeş 'le bir araya geldi. Tuğrul Türkeş, Başbakanlık resmi konutundan ayrılırken bir vatandaş "Yazıklar olsun sana" diyerek tepki gösterdi ve protesto etti.

DAVUTOĞLU İLE GÖRÜŞTÜ

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık Resmi Konutu'nda Anayasa'nın 114'üncü maddesi gereğince kurulacak Geçici Seçim Hükümeti üyeliği teklifini kabul eden Tuğrul Türkeş ile görüştü.

"YAZIKLAR OLSUN SANA"

Tuğrul Türkeş, Başbakanlık resmi konutundan ayrılırken MHP Keçiören İlçe Teşkilatı'ndan olduğu iddia edilen Adem Durgut isimli bir vatandaş "Yazıklar olsun sana" diyerek tepki gösterdi ve protesto etti.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (1)

milleti ahmak mi sandiniz?

Hem bakanlik teklifini kabul etmezler hem de akp-pkk ortakligi derler. Sizin derdiniz ne kuzum, demek ki o koltuklarda oturup sadece milleti sovusluyorsunuz. Ulkesini seven biri ulkesine hizmet icin gorev kabul etmemezlik yapamaz.3 ayda inanc neler yapar neler.

Görüş Bildir Bizimle Paylaş