DİĞER İÇERİKLER

SOSYAL HESAPLAR

TeknoSA'dan Babalar Günü'ne özel kampanya

TeknoSA'dan Babalar Günü'ne özel kampanya

19.06.2015 15:39:52
TeknoSA, Babalar Günü dolayısıyla hazırladığı kampanya kapsamında, müşterilerine birçok ürünü fiyat avantajıyla sunuyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, TeknoSA mağazaları ve teknosa.com'da, akıllı telefondan tablete, erkek bakım ürünlerinden Ultra HD televizyonlara kadar bir çok ürün kategorisinde cazip hediye seçenekleri yer alıyor.

Babalar Günü dolayısıyla düzenlenen kampanya kapsamında müşteriler, 19-22 haziran tarihleri arasında TeknoSA'nın tüm mağazalarında geçerli avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek.

Söz konusu tarihler arasında müşterilere, TV modellerinde özel indirim ve hediyelerin yanı sıra sehpalarda yüzde 60'a varan fiyat avantajı sunulacak.

Müşteriler ayrıca, İçerenköy CarrefourSA otoparkında yer alan TeknoSA fırsat çadırından, 20-21 haziran tarihleri arasında indirimli alışveriş yapabilecek. Müşteriler fırsat çadırından yüzde 70'e varan indirim avantajından yararlanabilecek. Söz konusu kampanya, stoklarla sınırlı olacak.

Bu yazı Timeturk.com'dan alınmıştır.

YORUMLAR (0)

Olgun

Eeyyy dinsizlerin, din düşmanlarının değirmenine su taşıyan Müslüman. istediğin veya aldığın her oyun din düşmanlarına Marksistlere, dinsizlere can suyu olacağını ve din kardeşlerine zehir olacağını bile bile nasıl düşman saflarında olursun veya dolaylı olarak onlara hizmet edersin. sen ve sana inanan Müslüman kardeşlerim, ne olur, nerede olduğunuzu görün, nereye gideceğinizi görün ve Allah için aklınızı kullanarak 1 kasımda gereğini yapın. benden oy istemeye gelen SP li kardeşlerimi yanlışlarından döndürmek için onlara yapabileceğim iyilik adına onları sopa ile kovalayacağıma yemin ediyorum

Görüş Bildir Bizimle Paylaş